Ile max GB w pendrive?

roback

New member
Witam. Ile max gb w pendrive daje pewność, że odczytają go playery hd oraz wszelkiej maści odtwarzacze dvd z wyjściem usb?
 

Seba_Fan

New member
Bez reklam
trzeba przeczytać specyfikacje, producent zawsze pisze że max taki jaki właśnie jest na rynku w chwili pisania instrukcji.
 

roback

New member
właśnie tej informacji w specyfikacji urządzeń nie mogłem znaleźć, np na stronie human media w specyfikacjach urządzeń.
 

KubaArek

New member
Bez reklam
widocznie nie ma żadnych przeciwskazań
spotkałem natomiast w specyfikacjach telefonów komórkowych info o wielkości kart SD
napisz jakiej wielkości pena chcesz kupić i do czego podłączyć
 

roback

New member
Myślę obecnie nad 64 GB, ale nie wykluczam też czegoś większego ponieważ ceny stały się rozsądne :)
Pena chcę używać z komputerem (tu myślę, że problemu nie będzie) i oglądać z niego filmy na odtwarzaczach dvd z wyjściem usb.
 

dragon_2009

New member
po mojemu to pojemność jest bez znaczenia. zależy od danego playera ile producent mu wrzucił "widzialności". jeżeli jest port usb dedykowany do podłaczenia zewnętrznego nośnika to można i podłaczyć HDD 2TB i też powinien zobaczyći bezproblemowo obsługiwać.
 

v1ck

New member
zależy jeszcze jaki format plików, nie wszystkie urządzenia obsługują NTFS, a FAT ma ograniczenie do 4gb/plik bodajże
 

strusiu44

New member
Kingston DataTraveler 300 - największy pendrive na świecie

Pendrive o tak dużej pojemności z pewnością może się przydać zarówno posiadaczom netbooków, jak i komputerów stacjonarnych, którzy muszą przenosić duże ilości danych. Jak podkreśla producent, DataTraveler 300 może pomieścić równowartość 54 płyt DVD lub 365 płyt CD.


Specyfikacja pendrive'a:

pojemność - 256 GB;
prędkość odczytu danych - do 20 MB/s;
prędkość zapisu danych - do 10 MB/s;
oprogramowanie Password Traveler do ochrony zawartości pendrive'a;
wymiary - 70,68 x 16,90 x 21.99 mm
temperatura podczas pracy od 0 do +60 stopni C;
zakres temperatury przechowywania od -20 do +85 stopni C;
5-letnia gwarancja.
 
Do góry