ile cali do takich warunków (odległosć)

Zorro80

New member
Panowie mam mały problem, to mój pierwszy post wiec jakby treść byłą nie jasna prosze rady.

jest tak:

nie wiem jaki zakupić TV a dokłądnie chodzi o rozmiar bo model mam wybrany . Żródło to "N-ka" i w perspektywie kino z BD. TV jest 1080p.

odległosć od TV będzie od 1.5m do 2m najcześciej, sporadycznie około 4m podczas posiłków :) i teraz czy 32"" czy 37" nie mogę sie zdecydować próbowałem coś wyczytac na forum ale każdy ma inne zdanie i najcześniej macie duże TV i sporą odległość conajmniej 3m do TV.

podpowiedźcie coś.
dzieki
 

Tofu

New member
Kumpel ma troche poniżej 2,5 metra i kupił plazme 37 cali, programy wygladaja super, nie mowiąc o HD. Na Twoim miejscu kupiłbym 37 cali, powoli wchodzą kanały HD, nawet TVP ma nadawać przez jakiś czas w HD w Nce:)

Na początku możesz się trochę przerazić, że ekran jest za duży, ale takie odczucie będzie trwało krótko GWARANTUJE :D

Bierz 37...
 
Ostatnia edycja:

pos

New member
Ja bym wybrał 37" jeżeli oczywiście to już górny pułap wielkości, osobiście pomyślał bym nad 40". Sam posiadam 52" i zdarza mi się go oglądać z około 2-2,5m... zwłaszcza przy sygnale HD. Skoro wybrałeś n-kę to sygnał będziesz miał ok.
 

Zorro80

New member
:D Siwy o to badź spokojny jak ogladam TV to szpadeczkę odkładam na bok.

Wielkie dzieki za wszystkie wypowiedzi. Biore 37"

pozdro.
 
Do góry