Ile byś dał za Sharpa 37 Full HD ?

Status
Zamknięty.

Pazi

New member
kiki napisał:
Podanie cen - w środę. Ogłoszenie wyników w piątek.

a moze z okazji podania ceny w poniedzialek... wylosujesz w srode? :)
troche nie moge sie doczekac bo w sumie 1/12 to spora szansa ^^
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
potwierdzam
TV Sharp 37 GE1 - ten telewizor jest dla osób opłacających abonament - dostępny w sklepach specjalistycznych w Polsce i tylko w tych które umieszczone są na ulotce /ok. 10 sklepów w Polsce /. Na wyłączność przez cztery miesiące .
Ponieważ jak pisałem limit jest bardzo ograniczony - przyjmowane są zapisy .Dla członków forum - tak jak napisane.
Ten telewizor sprawdzony został pod kierunkiem odbioru sygnału 1080p - dane pochodą ze źródła - a testy przeprowadzono w Hanowerze.
Więc ten telewizor nabiera zupełnie innego znaczenia dokładając znakomitą cenę.
Moge też stwierdzić z całą pewnością /ze wzgledu na zakres działań cyfry i Sharpa oraz znajac dostępne ilosci /, że dla wszystkich tego modelu przez najblizsze 4 miesiace - w okresie trwania promocji - nie starczy.
 

Dziq

New member
KIKI a możesz podać liste osób które trafiły ceny czyli te które będa brały udział w losowaniu ?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
czas zbliża nas do rozwiazania.
oto osoby która odszukałem :
grupa typująca cenę detaliczną = 11.999 zł:
Helper
Armike
Gatekeeper
Lobo
Havranek
grupa typująca cenę promocyjna sprzedaży = 9999 zł
Hobb
Rafaeloo
El@pajaco
Boff
Pazi
Dziq
Dimas
Snayper
Gizior
Bartek
Kormoran3
Hawranek
Proszę Administratora o powiadomienie w/w o prawidłowym wytypowaniu cen.

Z pośród tych osób zostana wylosowane dwie kamery JVC
Oraz ze wszystkich głosujacych telewizor LCD Sharp.
pozdrawiam
 

Airmike

New member
kiki napisał:
witam
czas zbliża nas do rozwiazania.
oto osoby która odszukałem :
grupa typująca cenę detaliczną = 11.999 zł:
Helper
Armike
Gatekeeper
Lobo
Havranek
grupa typująca cenę promocyjna sprzedaży = 9999 zł
Hobb
Rafaeloo
El@pajaco
Boff
Pazi
Dziq
Dimas
Snayper
Gizior
Bartek
Kormoran3
Hawranek
Proszę Administratora o powiadomienie w/w o prawidłowym wytypowaniu cen.

Z pośród tych osób zostana wylosowane dwie kamery JVC
Oraz ze wszystkich głosujacych telewizor LCD Sharp.
pozdrawiam

Witam,
Ponieważ nie otrzymałem jeszcze oficjalnie powiadomienia od Administratora pragnę zauważyć literówkę przy moim nicku na powyższej liście. Prawidłowy to oczywiscie Airmike.

pozdrawiam konkurentów do kamerki i życzę powodzenia!!!
Michał
 

tjord

New member
skoro czas konkursu do 30.05.2006 - i jest to traktowane jako oferta publiczna (przyrzeczenie zgodne z KC) a nie zostalo zdementowane oficjalnie na 1 stronie ze konkurs ulega skróceniu to podaje swoje typy:

to ja podaje cene sugerowaną producenta 11999 zl
cena zakupu 9999 zl
cena dla mnie 6999 zl

dziekuje wszystkim,wydaje mi sie ze powinienem wygrac.jako celujący najblizej :) jezeli nie zostane dopuszczony do losowania i kamer.skladam pozew

T

kiki napisał:
Sharp wprowadzi do Polski telewizory
LCD 37 GA 1
o rozdzielczości 1920x 1080./fullHD /
Bądź własnym menagerem i wyceń - za ile w Czerwcu 2006 - skłonny byś był kupić ten telewizor
1. dla siebie ?
2. jeśli chciałbyś sprzedać na rynku dla innych jako prezes koncernu - i musisz przygotować ofertę ?

Osoba , która odgadnie cenę - detaliczną, albo będzie najbliższa tej ceny - otrzyma w prezencie Kamerę cyfrową .

Osoba która odgadnie cenę - w sprzedaży rynkowej , albo będzie najbliższa tej ceny - otrzyma w prezencie kamerę.

w obydwu przypadkach jeśli kilka osób odgadnie cenę lub poda tą samą najbliższą cenę - nagroda główna będzie losowana spośród tych osób.

Spośród wszystkich głosyjących - wylosowana zostanie osoba do nagrody głównej - TV LCD Sharpa. Głosować można tylko raz.

Dodatkowo osoby które wezma udział w głosowaniu otrzymaja mozliwość zakupu tego LCD - na rewelacyjnych warunkach./Szczgóły wkrótce/

Liczą się tylko propozycje zgłoszone na forum w tym temacie.

Czas konkursu do 30.05.2006
 

kazik

New member
eeeech i właśnie dlatego i przeciwko takim cwaniakom poważne konkursy mają GRUBE regulaminy :(
tjord napisał:
skoro czas konkursu do 30.05.2006 - i jest to traktowane jako oferta publiczna (przyrzeczenie zgodne z KC) a nie zostalo zdementowane oficjalnie na 1 stronie ze konkurs ulega skróceniu to podaje swoje typy:

to ja podaje cene sugerowaną producenta 11999 zl
cena zakupu 9999 zl
cena dla mnie 6999 zl

dziekuje wszystkim,wydaje mi sie ze powinienem wygrac.jako celujący najblizej :) jezeli nie zostane dopuszczony do losowania i kamer.skladam pozew

T
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
Losowanie zakończone
w Grupie pierwszej Cena Detaliczna - kamerę cyfrową JVC GR DVL 357
wygrał : Lobo

w Grupie drugiej Cena promocyjna - kamerę JVC GRFXM 39
wygrał : Bofff

Telewizor LCD Sharp 20" -
wygrał : BartekB

Osoby, które wygrały zostaną o tym powiadomione w trakcie 24h, aby otrzymać nagrodę, osoby te będą musiały potwierdzić swój udział i odpisać poprzez PM w ciągu 2 tygodni.

Zwycięzcom serdecznie gratuluje, a wszystkim życzę szczęścia w następnych konkursach.

pozdrawiam
 
Status
Zamknięty.
Do góry