Ile byś dał za Sharpa 37 Full HD ?

Status
Zamknięty.

ipkiss

New member
ciezka decyzja nie znam tego rynku. Biorac pod uwage dotychczasowych nabywcow np. GD7, to nie robilbym zadnych nerwowych ruchow. Jesli musialbym obnizyc cene to delikatnie, a nowy model postawilbym wyzej. Trzeba wziasc pod uwage fakt ze w full HD malo jest materialu, wiec 720p dla wiekszosci bedzie rewelacja. Cene ustawilbym okolo 14000. Niech bedzie:

Rynek - 14499 zł
Dla mnie - 13499 zł
 

mystic

New member
Ceny podam w € i PLN, kurs średni 3,95 zł/€

1. Sugerowana przez producenta cena detaliczna / sklepowa: 4.499 € / 17.770 zł

2. Cena rynkowa tzn. wg ofert sklepów internetowych w Polsce: 3.499 € / 13.820 zł

3. Dla mnie do zaakceptowania była by cena na pozionie: 3.000 € / 11.850 zł
- i takiej oferty bym szukał w internecie, a zaczął bym od negocjacji z Krzyśkiem bo warto, może urwał bym jeszcze parę stówek. ;)
 

BartekB

New member
Witam,
Mając na uwadze obecną wartość AMOI 37", który teoretycznie ma podobne parametry to typuję ceny:

dla mnie: 9 999,- (37" to zdecydowanie dla mnie za mały ekran, stąd taka cena :))
rynek: 12 999,-
 

Wolfeno

New member
1. dla siebie ? - 7499
2. jeśli chciałbyś sprzedać na rynku dla innych jako prezes koncernu - i musisz przygotować ofertę ? - 8499
 

Dziq

New member
No tak mamy Amoi 37 i tanie Benq choć one maja 1080i ale i tak są konkurencją w tym segmencie. czyli poprawiam się
Rynkowa : 7599zł
Detaliczna: 8199zł
Dla mnie każda może z nich(tych cen) pasować :)

ALe z drugiej strony może być obawa bo może Amoi i Benq nie są ządną konkurencją i Sharp może nawet wstrzelić sie w ceny ponad 15000zł :/


Ja tak naprawde to czekam kiedy wypuści SHarp Full HD na 32" :)
 

Pazi

New member
przepraszam ze sie wtrace ale admin powinien sprawdzic czy ci wszyscy uzytkownicy ktorzy dzisiaj i wczoraj gosowali nie maja przez przypadek podobnych ip (np w neostradzie zmieniaja sie zawsze ostatnie cyfry po szybkiej zmianie ip).
Nic nie insynuje ale to ze przez miesiac bylo 50 wypowiedzi a w ciagu 2 dni wpadlo kolejne 50 jest zastanawiajace :)

pozdrawiam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry