Igrzyska Olimpijskie Londyn 2012 na TV 55" Oled- czemu nie ?

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Igrzyska Olimpijskie na TV 55" Oled- czemu nie ?
009_DSC_9714.jpg


Na CES 2012 która odbędą się w pierwszych dniach stycznia koreański duet S-L (Samsung i LG) będzie prezentować pierwsze duże telewizory OLED.
Ostatecznym celem jest komercjalizacja rozpoczęcia przed Igrzyskami Olimpijskimi. Wszystko na to wskazuje że to realne możliwości.


Igrzyska Olimpijskie to doskonała okazja, aby zmierzyć się z recesją zmniejszenia popytu telewizorów.


Analitycy szacują że badania w obszar przygotowania OLED kosztowały 278.000.000 dolarów w 2012 roku .
fullhd
 

WuMike

New member
Bez reklam
Ciekawie zapowiada sie owa konfrontacja. LG ma inna technologie, niz Samsung. Ten drugi jednak ma pelne RGB (nie poprzez filtry, jak LG) wiec powinien gwarantowac lepsze wrazenia, oczywiscie bedac drozszym. Niemniej jednak, dopiero tak naprawde w 2014r. OLED-y wielkosci rzedu 55" stana sie ogolno dostepne. Cena za to pewnie zabija jeszcze wiele lat :)
 

Dżon Bondżoe

New member
a ja myślę, że to jest tak pożądana technologia, że telewizory te będą się sprzedawały jak świeże bułeczki. Wiele osób czeka na OLEDy, bo nie chce wkopywać się w wady LCD i plazm.

Ja z dwojga złego wybrałem plazmę, bo zależy mi na jakości obrazu. Gdyby na rynku był OLEd - to nie miał bym dylematu - tak oklepanego: lcd czy plazma? nie - OLED :)
 
Do góry