Idealny zestaw

toona

New member
Strasznie się napaliłem na KEF 3005 sc bo odpowiada gustem dla mojego "impresario od spraw wykończeniowych" i nie wiem jaki będzie ampli do tego odpowiedni ( nadmienię tylko, że próba zmiany głośników grozi "zakazem dostępu"). Dodatkowo potrzebuję namiary firmy która robi mocowania do sufitu pasujące do w/w głośników( bardzo ważne bo " zakaz dostępu" :) HILFE PANOWIE I PANIE:)
 

toona

New member
KIKI thx.

BURN3R nie kupuję tego do zasłon, moi znajomi mają i prócz designu fajnie to gra. Niestety kupili to w zestawie z netu z jakimś niskim denonem z którego są tak sobie zadowoleni. Ja chciałbym uniknąć tego błędu stąd też moja obecność na forum i próba podpytania osób które więcej wiedzą ode mnie w tej kwestii, lub mają złożone jakieś fajne zestawy z tymi kefami. Ja potrzebuję tego do KD i muzy(pełne spektrum no może za wyjątkiem "stuk puk" 50/50 i nie jestem jakimś audiofilem poprostu chcę dobrze wydać pieniądze.

Natomiast jeżeli te kefy to za niska półka dla ciebie to jesteś pewnie jedną z tych osób, które kupują drogie kable a następnie całymi dniami słuchają jak i czy im trzeszczy. :)

Pozdrawiam
 

Kaszan

New member
Nie chodzi tu o półkę tylko o budowę kolumn. O ile te Kefy są doskonałym wyborem do kina to muzyka będzie marna, o odsłuchach w stereo nawet nie wspomnę... i nie trzeba być tu audiofilem, kupować drogich kabelków, żeby to stwierdzić. To tak jak by Ferrari wyjechać w teren- no przecież jest drogie to sobie poradzi tak?
 

Mordiego

New member
Kaszan dobrze mówi.
Osobiście uważam że te głośniki to nadają się do oglądania wiadomości. Jeśli chodzi o słuchanie muzyki to włącz sobie głośniki komputerowe, posłuchaj i się dobrze zastanów, bo te KEFy zagraja odrobinę lepiej.
Za tą cenę można kupić coś lepszego, nie koniecznie z wyglądu.
Popatrz na kolumny Tannoy lub Mission seria M.
 
Ostatnia edycja:
Do góry