I znów zestaw ok 3tys zł

cosmo1

Klub HDTV.com.pl
VIP
Witam,

jako totalny laik zwracam się do Was z prośbą o zaopiniowanie zestawu przed ostatecznym zakupem... Wszystko dopiero kolekcjonuję więc to nadal kwestia otwarta. Jedyna stała to TV Philips 42PFL8404H - z którego jestem osobiście baaardzo zadowolony. No i tu dochodzimy do sedna :)
Pokój 17m2, w kształcie prostokąta. nie dam rady wcisnąć tu przednich kolumn podłogowych - niestety... w związku z czym znalazłem 2 opcje Harman Kanton HKTS 11Bq lub Canton Movie 150Qx - cenowo praktycznie to samo.
W kwestii amplitunera waham się pomiędzy Yamaha 465 a Onkyo 507 (jako ostatnia ostateczność i tylko w naprawdę wyjątkowych okolicznościach, tzn. gdy mnie do tego przekonacie - HK 255 lub Yamaha 765).
60% filmy / 40% muzyka
Do sprzętu będzie planowo podłączony tuner n, ps3, jakieś dvd i najprawdopodobniej WD TV HD Media Player (chodzi o odczyt *.mkv z napisami).
Gdybyście mogli mi coś doradzić... a może wskazać zupełnie nowe opcje, będę bardzo wdzięczny :)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
sporo sprzedaliśmy HKTS 11 i Onkyo 507 . I powiem że otrzymuję podziękowania - więc wygląda że warto.
 
Do góry