I stalo sie kupuje TV - jaki wybrac 50 cali?

andreas2012

New member
1.Jak duże jest pomieszczenie, w którym ma być telewizor ? ok. 20m2
2.Jak daleko siedzimy od ekranu telewizora ? ok. 3 m
3.Ile osób zasiada przed telewizorem ? 2
4.Czy siedzimy na wprost ekranu czy również bokiem do ekranu ? raczej na wprost
5.Telewizor ma stać czy ma wisieć ? wisiec
6.Jak słońce świeci w pokoju ? zależy - mam rolety wiec zasłaniam jak jest za duzo
7.Jaki masz obecnie telewizor ? LG lm620
8.Co chcemy aby telewizor posiadał ? dobry obraz plynny wyraźny odtwarzanie multimediow przez usb (mkv - h264 napisy mogą być tylko w srt) smarttv mało używam wiec tylko podstawowe funkcje ipla youtube tvp tvnplayer,
9. Jaki sygnał będzie podłączony do telewizora ? tv naziemna na razie i pamięć usb - glowne zrodlo ogladania
10.Jakie urządzenia nic na razie
11.Ile godzin dziennie ma pracować telewizor ? 2-3h
12.Preferujesz matrycę matową czy błyszczącą ? nie wiem
13.Jaki rodzaj programów oglądasz najczęściej ? filmy, seriale popularnonaukowe programy
14.Czy zamierzasz serfować po internecie ? youtobe owszem, + jakies filmy/seriale online
15.Czy zamierzasz grać w gry ? na razie nie
16.Preferencje co do marki ? dobra
17.Preferencje co do wielkości ?50
18.Co Cię denerwuje w telewizorach ? niepłynny obraz slaby obraz ograniczona funkcjonalność slaba widoczność
19.Więcej oglądasz wieczorami czy w dzień ? roznie zależy od czasu
20.Do jakiej maksymalnej kwoty planujesz zakup ? 3000 +/- 500zł
21.Czy telewizor ma mieć 3D - czasem oglądam wiec może mieć ale niech czyta te filmy z usb w tym w mp4 mkv (obecny lg daje rade) i odtwarza napisy bo rozne te filmy sa



Poleccie cos przyzwoitego dla mnie w tej cenie i w tych warunkach, myslalem teraz nad czyms panasonic philips toshiba bo wydaja mi się lepsze od Samsunga i lg jeśli chodzi o jakość obrazu a to jest najważniejsze w tv, no chyba ze można znaleźć dobry Samsung to możemy dodac do listy
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
To dokładam również H6400.
Podaję 6200 bo tego przetestowałem i wiem ze spełni oczekiwania. Modelu H 6400 jeszcze nie sprawdziłem. Wiem że wiele osób poleca to czego nie widzieli na swoje oczy. Ja staram się podawać to co sprawdziłem.
 
Do góry