I ponownie sie udalo.

Snikers89

New member
Bez reklam
Po ponad 5 latach ciezkich poszukiwan udalo mi sie wreszcie zakupic koncowke Onkyo M5000r w przyzwoitej i bezkonkurencyjnej cenie.
ff685b792dec208de8b262415def9df8.jpg


W drodze z Holandii z 2 letnia gwarancja [emoji7]
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
To sie pochwal ile dales.

No to mowisz ze od tej zimy przechodzisz na elektryczne ogrzewanie mieszkania? Hehe

To a9755 na sell teraz idzie?
 

Snikers89

New member
Bez reklam
No wlasnie sie zastanawiam czy sprzedawac Onkyo A9755.
Wraz z voucherem od Paypala na 120 euro dalem z przesylka 1500 euro. Czyli jakies 1300f.
 

Snikers89

New member
Bez reklam
watpie. za duze koszta. to nie sa tanie pudelka i tak ciezko znalesc je w przyzwoitych cenach ze predzej w lotka bym wygral przy moim pechu.
 

Snikers89

New member
Bez reklam
kumpel ma tez czarna tyle ze on typowo stereo wraz z przedwzmacniaczem Onkyo. Raz ze to gra cudnie to potwierdzam ze te zegary to najbardziej przykuwaja moje oczy.
 

Snikers89

New member
Bez reklam
no wiesz tylko ze on ma wszystko Marantza a ja mam rozne marki i uwierz mi w srebrze widac ze cos wyglada inaczej. w czerni nie ma az takiej roznicy
 
Czyli robisz takie coś ;)
Tak jak Denona lubię to jeśli Onkyo to w takiej konfiguracji oczywiście czarne ;)
b96b6c17a23757ac055f02811509fe81.jpg


Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka
 

lobos

New member
Bez reklam
Bombowo wygląda ta końcówka Onkyo!
Co do srebra to właśnie tu jest lipa, że kilka odcieni by było zwłaszcza jak klocki różne wiekowo.
Tego bym nie mógł przeżyć ;-)
 

Bipo

Active member
Bez reklam
Snikers szalejesz. .. tak trzymaj.. :)

Pytanie czemu nie poszedłeś w drugą 5kanalowke tylko dwu? Masz już trochę tych kolumn do nagłośnienia. .. ;-) ?
 

Snikers89

New member
Bez reklam
Snikers szalejesz. .. tak trzymaj.. :)

Pytanie czemu nie poszedłeś w drugą 5kanalowke tylko dwu? Masz już trochę tych kolumn do nagłośnienia. .. ;-) ?
5 kanalowke ? mam 9 kanalowke Onkyo. po co mi jeszcze jedna ?
zreszta ten klocek to takie moje malutkie marzenie. mialem juz takiego francuza
b31b7a7f82c574fea65c17412f2e7287.jpg

ale taka kaszanka ze po pol roku jeden kanal zaczol szwankowac....
 
Ostatnia edycja:
Do góry