Hyundai MBox R3250S - kilka pytan

Kamyk79

New member
Witam!

Namówiłem tatę na kupno kamery Panasonic HC-X900.
Tata na pewno będzie nagrywał materiał w jakości 1080p/50p bitrate: 28Mbit/s.
Docelowo w przyszłości na pewno też 3D.

Mój tata będzie miał tuner DVBT - Hyundai Mbox R3250S.

Pytania do forumowiczów:
1) Czy ten tuner DVBT będzie w stanie uciągnąć materiał o takim dużym bitracie (w formacie pliku m2ts (avc) i mp4 (avc/h264))? W specyfikacji sprzętu jakoś tego nie opisano.
2) Czy odtwarzanie materiału 3D jest zwykle bardziej wymagające niż materiału 2D z bitratem 28Mbit/s?
3) Czy ten tuner będzie w stanie odtworzyć materiał 3D? Pytam bo ta technologia jest na razie mi jeszcze obca.

Pozdrawiam
K.
 
Ostatnia edycja:

pro_fill

New member
Bez reklam
nagraj krótki filmik, wyślij do chłopaków do wrocławia, zadaj im pytanie czy w/w model poradzi sobie z przesłanymi plikami.

co do 3d, to wątpię, aby wyszedł soft obsługujący tą technologię, ale najlepiej z pytaniem do wrocławia ;)
 

Kamyk79

New member
odp

Jakich chlopakow z Wroclawia masz na mysli. Czy mozesz podac do nich namiary? Czy Ci chlopacy z Wroclawia to jakis dystrybutor/sklep czy jak?

Pozdr
 

Kirek50

Moderator
Bez reklam
Witam!
Mój tata będzie miał tuner DVBT - Hyundai Mbox R3250S.

Ten player to konstrukcja z roku 2010, oparta na Realteku RTD1283DD 400MHz. Wniosek: zapomnij o dużym bitrate, zapomnij o dużej liczbie fps w materiałach z kamery, zapomnij o 3D, bo takowe obsługują tylko playery na najnowszym SoC RTD 1186 lub równoważnych Sigmach.
 

Kamyk79

New member
OK. Dowiedzialem sie w miedzyczasie, ze

Xtreamer Prodigy Black WIFI DVB-t

uciągnie taki wymagający materiał, bo ma lepszy procesor.

Dowiedzialem sie tego od pracownikow: Human Media Sp.z o.o. z Wrocławia.

Huyndai ma cos takiego:

Wybudowany podwójny tuner DVB-T, obsługujący kodowanie MPEG2 oraz MPEG4 dla SD i HD, pozwalający na równoległe nagrywanie dwóch kanałów, lub nagrywanie inngo kanału niż oglądany

Czy ten Xtreamer Prodigy tez posiada taka funkcjonalnosc? Nigdzie nie moge znalezc informacji na ten temat.
Czy Xtreamer Prodigy ma polskie menu, bo moj tata nie jest anglojezyczny:)?

Pozdrawiam
 

Kamyk79

New member
odp

Problem w tym, ze na stronie jest opis, ale nie ma tam odpowiedzi na to pytanie z tym rownoleglym nagrywaniem, wiec podejrzewam, ze chyba tej funkcji nie ma, choc sam juz nie wiem.

Na stronie producenta Xtreamera rowniez nie ma tej informacji.
 

majkeljot

New member
No to słabo patrzysz. Oto cytat :
Standard DVB-T, z obsługą sygnału MPEG2 (SD), MPEG4 (SD i HD)
Dwa moduły tunera pracujące niezależnie od siebie (sygnał antenowy rozdzielany jest wewnętrznie)
Możliwość nagrywania dwóch kanałów w tym samym czasie
Dostępne opcje: EPG, Teletext, obsługa napisów (w sygnale i TTX), obsługa ścieżek audio.
Automatyczne i ręczne skanowanie z dostrajaniem

zresztą nawet tylko logicznie patrząc, to właśnie po to stosuje się podwójne tunery.
 
Do góry