Humax Pr-hd 1000

gregto

New member
Witm. Wreszcie zdobyłem to tzw. "cacko" HDTV. Ogólnie wszystko ok. Problem się pojawił po podłączeniu przez HDMI z Panasem 32LX52F. Obraz posiada zakłócenia , których brak na RGB. Instalacja antenowa jest raczej poprawna. Czy ktoś ma podobny problem?
 

dolf

New member
u mnie po hdmi był źle wykalibrowany obraz (na każdym kanale inaczej)więc przeszedłem na RGB i święty spokój:)
 

gregto

New member
Na RGB idzie idealnie. Ale na HDMi pojawiają się zacięcia obrazu i dzwięku oraz poziome czerwone cienkie pasy. Wczoraj wsadziłem Matrixa Reborna i znowu niespodzianka na HDMI brak dzwięku. Już nie mam siły. Nie wiem co robić.
 

machu

New member
Poruszaj wtyczką HDMI - jest to poważny problem tego modelu na który skarży się wielu ludzi. Ja mam to samo - jeżeli ruszę Humaxa to mam różowy obraz, wtedy muszę poruszac wtyczką.
 

Tom0000

New member
Slyszalem , ze pomaga jak sie czlowiek obroci 3 razy do okola osi, trzymajac sie za nos prawa reka , a lewa za prawe ucho, wypowiadajac w tym czasie nazwe boxa wspak.

;)
 

gregto

New member
To powyższe podsumowanie nie miało na celu zakończenia dyskusji. Czy wszystkim zatem idzie "dobrze" przez HDMI?
 

Tco99

New member
..posiadam PR-HD 1000 od około tygodnia....i jak narazie nie mam uwag co do jakości obrazu uzyskiwanych z wszystkich gniazd wyjściowych(HDMI,Component,Scart)...wszystko super wygląda na plazmie Pioneer PDP-436RXE..;) ...Narazie nie testowany z modułami CAM...


pozdro
 

kstefan

New member
satelity w PR-HD1000

przymierzam się do zakupu HD1000 i mała prośba do posiadaczy
jakie satelity widzi tunek i jak je skanuje??
pozdro
kastefan:confused: :confused:
 

GKM

New member
Możesz spokojnie porzucić "przymierzanie" i przejść do etapu kupowania wspomnianego PR-HD
Odnośnie "widzenia satelit",to tu niema żadnych problemów,odbiornik widzi wszystko,co jest dla naszego rejonu dostępne a ze skanowaniem również żadnych problemów nie odnotowałem.
Osobiście korzystam z 4 Sat.tj. Astra,Hotbird,Sirius i Thor z anteną jak w podpisie,przełączanie LNB. elektroniczne (DiSEqC 4/1)
A ponadto,jeśli dodatkowo dokupisz odpowiedni CAM. z przykładowo "białym" wkładem - to będzie to co potrzeba,chociaż mogło by być więcej. :)
Pzdr.
 

GKM

New member
PR-HD1000 kupiłem po wcześniejszym kontakcie z człowiekiem występującym na "Allegro" znak rozpoznawczy,to pochodzi ze Słubic i był tam podany jego telefon.
Po ustaleniach szczegółów płatności i transportu,wspomniany Humax dotarł do mnie w przeciągu 2 dni ( DHL )za łączną sumę 1700.Koszt transportu poniósł wysyłający.
Pzdr.
 
Do góry