Humax HDCI 2000

awujotka

New member
Bez reklam
Dzieki, ale gorączka mnie zacmiła...:-(
Ale ja już Cyfrę mam, tylko sam dekoder chcę wymienić... no i moduł dokupić.
Po przedświątecznych przeprawach z Cyfrą+ o wskazanie miejsca "pobytu" Philipsa hd mam dość specyficzny stosunek do rzetelności rzprowadzanych przez nich wiadomości, dlatego padło tu pytanie o konkretnego dystrybutora, sprawdzonego...;)
 
J

Judash

Guest
awujotka napisał:
Dzieki, ale gorączka mnie zacmiła...:-(
Ale ja już Cyfrę mam, tylko sam dekoder chcę wymienić... no i moduł dokupić.
Po przedświątecznych przeprawach z Cyfrą+ o wskazanie miejsca "pobytu" Philipsa hd mam dość specyficzny stosunek do rzetelności rzprowadzanych przez nich wiadomości, dlatego padło tu pytanie o konkretnego dystrybutora, sprawdzonego...;)
No wlasnie, dzwonisz po dystrybutorach i pytasz, czy maja Humax-a i masz gwarancje, ze jest z nowym softem za jedyne 1090 zlotych.A modul jaki chcesz od C+, czy rekomendowany przez C+?Zapytaj tego goscia, a moze ktos z forumowiczow u niego kupowal?
http://www.allegro.pl/item158718317_humax_hdci_2000_v_1_00_08_kable_pl_instr_od_hemm.html
www.hemm.pl
 
Ostatnia edycja:

Bylu

New member
awujotka napisał:
Naprawdę nie na nikogo z Humaxem z W-wy?! Czy nie chcecie się podzielic informacjami o miejscu zakupu?:p
Ja kupiłem Humaxa 2000, pod koniec zeszłego roku na Wolumenie w W-wie /z gwarancją/.
Pozdrawiam
Bylu
 

awujotka

New member
Bez reklam
Dzięki wszystkim za odpowiedzi:eek:
I jeszcze parę pytań do użytkowników tego dekodera:
1. czy jednocześnie mogą byc podpięte dwa kable, tzn. na Hotbirda i drugi na astrę, czy trzeba "coś" dokupić?
2. czy jest już dostepny splitter do tego modelu, abyy sygnał mógł pójść do drugiego tv?
pozdrawiam, i już z góry dziekuję za oświecenie, bo w sprawach sat to ja blondynka;)
 

Bylu

New member
awujotka napisał:
Dzięki wszystkim za odpowiedzi:eek:
I jeszcze parę pytań do użytkowników tego dekodera:
1. czy jednocześnie mogą byc podpięte dwa kable, tzn. na Hotbirda i drugi na astrę, czy trzeba "coś" dokupić?
2. czy jest już dostepny splitter do tego modelu, abyy sygnał mógł pójść do drugiego tv?
pozdrawiam, i już z góry dziekuję za oświecenie, bo w sprawach sat to ja blondynka;)
Znam odpowiedź tylko na 1 pytanie:
Humax ma tylko jedno wejście antenowe, potrzebny będzie po drodze DiSEqC 2/1 (przełącznik z dwóch konwerterów na jedno wejście do tunera)
Pozdrawiam
Bylu
 
J

Judash

Guest
Bylu napisał:
Znam odpowiedź tylko na 1 pytanie:
Humax ma tylko jedno wejście antenowe, potrzebny będzie po drodze DiSEqC 2/1 (przełącznik z dwóch konwerterów na jedno wejście do tunera)
Pozdrawiam
Bylu

Albo tylko jeden konwenter monoblok ktory Diseq ma wbudowany wewnatrz i po problemie.
 

gabor

New member
Odpowiem na drugie pytanie, wprawdzie już o tym jakiś czas temu pisałem. Mam roczny spliter, który obsługiwał do tej pory Thomsona i Fergusona, po podpięciu Humaxa z modułem Cyfry+ nie ma żadnych problemów z podziałem sygnału. Wszystkie trzy tunery bez przeszkód pracują.
 

sebi_sr

New member
Witam
Własnie w poniedzialek kupiłem HUMAXA 2000 wraz z modułem aston i tak czytam wypowiedzi odnośnie humaxa wspomne ze do tej pory mialem to zamiar podłaczyc do 40W2000 Brawi przez HDMI) ale juz teraz nie wiem czy to dobre roziwazne czy nie lepiej podłaczyc przez component a moze mozna miec oba podłaczenie jedniczenie ???
Tak sie zastanawiam jak to zrobic i z tego czytania nawet go nie podłaczyłem tylko dalej jada na stary,m poczciwym 1430
I przeraża mnie jeszce to co piszecie o tym bałaganie w kolejnosci kanało.
Na koniec powiem ze jestem kompletnie zielony w tych sprawach wiem tylko ze mam zeza zrobionego i mam nadzieje ze zadziała to wszystko jakośi wreszcie ogladne cos w uprognionym HD.

Tak terza myśle a moze to podłaczyc w jakis inny sposób:
1. HUMAXA do AV DENONA 2307 przez HDMI i potem AV do LCD przez HDMI
2.HUMAXA do DVD DENONA 2930 przez component albo optyka a DVD do LCD przez HDMI
3.a moze tradtcyjnie jest najlepiej HUMAXA do LCD przez HDMI

jak mozecie to podpowiedzie tylko prosze w prosty niemal ze łopatologiczny sposób
wielkie dzieki
sebi
 

skrabus.j

New member
humax2000 a komponent

cześć;co jest przyczyną że połączenie humaxa 2000 z LCD przez kabel komponent jest nie-aktywne /brak obrazu oraz szumy\ za życzliwą odpowiedż dziękuje.
 
J

Judash

Guest
sebi_sr napisał:
Witam
Własnie w poniedzialek kupiłem HUMAXA 2000 wraz z modułem aston i tak czytam wypowiedzi odnośnie humaxa wspomne ze do tej pory mialem to zamiar podłaczyc do 40W2000 Brawi przez HDMI) ale juz teraz nie wiem czy to dobre roziwazne czy nie lepiej podłaczyc przez component a moze mozna miec oba podłaczenie jedniczenie ???
Tak sie zastanawiam jak to zrobic i z tego czytania nawet go nie podłaczyłem tylko dalej jada na stary,m poczciwym 1430
I przeraża mnie jeszce to co piszecie o tym bałaganie w kolejnosci kanało.
Na koniec powiem ze jestem kompletnie zielony w tych sprawach wiem tylko ze mam zeza zrobionego i mam nadzieje ze zadziała to wszystko jakośi wreszcie ogladne cos w uprognionym HD.

Tak terza myśle a moze to podłaczyc w jakis inny sposób:
1. HUMAXA do AV DENONA 2307 przez HDMI i potem AV do LCD przez HDMI
2.HUMAXA do DVD DENONA 2930 przez component albo optyka a DVD do LCD przez HDMI
3.a moze tradtcyjnie jest najlepiej HUMAXA do LCD przez HDMI

jak mozecie to podpowiedzie tylko prosze w prosty niemal ze łopatologiczny sposób
wielkie dzieki
sebi

Nie martw sie lista, bo nie ma w niej nic nienormalnego!
1.Mozesz sobie ja sam ulozyc z pilota tradycyjnie wg swojej kolejnosci.
2.Mozesz sciagnac ze strony Humaxa gotowa i edytowac w komputerze wg swoich upodoban i przeslac do tunera.
Nie widze nic strasznego w liscie programow Humaxa.
 

sebi_sr

New member
Judash napisał:
Nie martw sie lista, bo nie ma w niej nic nienormalnego!
1.Mozesz sobie ja sam ulozyc z pilota tradycyjnie wg swojej kolejnosci.
2.Mozesz sciagnac ze strony Humaxa gotowa i edytowac w komputerze wg swoich upodoban i przeslac do tunera.
Nie widze nic strasznego w liscie programow Humaxa.

dzieki
a bedziesz tak uprzejmy i dasz linka do miejsca gdzie jest ta lisya do sciagniecia i odrazu jak mozesz to krótkie info jak ja potem wgrac do humaxa
 

sebi_sr

New member
Judash napisał:
Nierozumiem pytania.

wczesniej pytałem miedzy innymi o to



Tak terza myśle a moze to podłaczyc w jakis inny sposób:
1. HUMAXA do AV DENONA 2307 przez HDMI i potem AV do LCD przez HDMI
2.HUMAXA do DVD DENONA 2930 przez component albo optyka a DVD do LCD przez HDMI
3.a moze tradtcyjnie jest najlepiej HUMAXA do LCD przez HDMI

jak mozecie to podpowiedzie tylko prosze w prosty niemal ze łopatologiczny sposób


i dalej sie zastanawiam jak to podłaczyc tylko wydaje mis ie ze jesli wybiore podłaczenie HUMAXA przez AV to jest problem bo zeby odladac satelite bede musiał mniec właczony AV tak mi sie wydaje
a tak do końca nie wiem która metoda w moim przypadku bedzie najlepsza
 
J

Judash

Guest
sebi_sr napisał:
wczesniej pytałem miedzy innymi o to



Tak terza myśle a moze to podłaczyc w jakis inny sposób:
1. HUMAXA do AV DENONA 2307 przez HDMI i potem AV do LCD przez HDMI
2.HUMAXA do DVD DENONA 2930 przez component albo optyka a DVD do LCD przez HDMI
3.a moze tradtcyjnie jest najlepiej HUMAXA do LCD przez HDMI

jak mozecie to podpowiedzie tylko prosze w prosty niemal ze łopatologiczny sposób


i dalej sie zastanawiam jak to podłaczyc tylko wydaje mis ie ze jesli wybiore podłaczenie HUMAXA przez AV to jest problem bo zeby odladac satelite bede musiał mniec właczony AV tak mi sie wydaje
a tak do końca nie wiem która metoda w moim przypadku bedzie najlepsza

Nie mam KD wiec nie mam problemu ;).Ja TV podlaczylem przez HDMI, ale warto potestowac przez Component?
 

radosc2

New member
co z premiere direct

witam dlaczego humek 2000 nie znajduje premiere direct gdzie jakas pozadna lista kanalow i jak to premiere direct zrobic :-( moj gg 5552505
 

Lech

New member
Bez reklam
Właśnie na stronie Humax Polska można obejżeć piękne obrazki z podpisem "Hacked by neo". No to jak oni chronią swoją stronę tak jak piszą nowe oprogramowanie, to będziemy dłuuuuuuuuuugo czekać!:(
 
J

Judash

Guest
radosc2 napisał:
witam dlaczego humek 2000 nie znajduje premiere direct gdzie jakas pozadna lista kanalow i jak to premiere direct zrobic :-( moj gg 5552505

Humax znajduje wszystkie progamy!. Wczoraj robilem dolaczanie kanalow i sa wszystkie paczki HBO comedy tez.
 
Do góry