Ht-c9950w

Sk_uter

New member
Bez reklam
Witam,
Czy ktos posiada to kino?
Poniewaz szukam kilku informacji na ich temat, a nigdzie nie moge znalesc potrzebnych mi informacji, Samsung umywa rece, bo nie jest przeznaczony na nasz rynek.
Pozdrawiam
 

Jok3r

New member
Bez reklam
Pytam, bo nie wiem czym kierujesz się w przypadku tego zakupu. Za taką cenę możesz mieć na prawdę super kino domowe, które nie tylko będzie ładnie wyglądało, ale też będzie bardzo dobrze grało, a Samsung to jest producent głównie TV i przy tym lepiej żeby jednak zostali, natomiast w przypadku sprzętu audio lepiej zaufać markom, które mają większe doświadczenie w tego typu konstrukcjach jak Denon, Marantz, Yamaha, Harman Kardon.
 

Jok3r

New member
Bez reklam
To wybij mu to z głowy jak nie chcesz mieć brata na sumieniu :) Nie no a tak na poważnie, to spokojnie w tej cenie kupi coś sensowniejszego z niewielkimi kolumnami i do tego nieduży ampli, a zagra to o niebo lepiej.
 

bagiennik

New member
Bez reklam
A jak chce koniecznie coś małego i białego to w tej cenie może mieć np.

Marantz NR1602 + Canton Movie 130 + Jakiś Blu-Ray do tego :>
 

Sk_uter

New member
Bez reklam
wlasnie szukalem i nic nie znalazlem, powyzsze sa az za male, wlasnie chodzi mi o to, aby byly cienkie i wysokie (wystarcza chociaz tylko przednie), jedynie co znalazlem to harman, ale tutaj tez wszystkie male
 

Sk_uter

New member
Bez reklam
wiem, ale to nie to samo ;)

w takim dluzszym zmiesci sie wiekszy glosnik (lub wiecej glosnikow), teretycznie powinien lepiej grac.
 

bagiennik

New member
Bez reklam
W takim samsungu to są atrapy a nie głośniki.
POza tym skoro lepszy wiekszy to czemu nie kupi normalnych głośników ?
Miejsca zajmą tyle samo...
 

Sk_uter

New member
Bez reklam
nie zajma tyle samo, szerokosci maja praktycznie podwojnie, a dlugosci to jeszcze wiecej.

Wiem trudno dogodzic, ale maly pokoj nie ma zbytnio miejsca na takie bajery duze.
 

bagiennik

New member
Bez reklam
Moim zdaniem nie, bo to ciagle zintegrowany odtwarzacz i plastikowe głośniki, poza tym H/K to bardzo awaryjne produkty.
Ale jak nie chcesz niczego porządnego to ostatecznie ten harman ujdzie.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Sluchalem jakis rok temu tego Samsunga z czystej ciekawosci, oczywiscie zadne testy, zwyczajny odsluch. Pierwsze co sie rzuca w oczy to wyglad, na zywo wygladaja swietnie porownujac do jakichkolwiek innych z tego typu designu.
Gra to bardzo fajnie (nie jest to Manta za 300zl), na pewno da duzo frajdy przecietnemu Kowalskiemu, aczkolwiek w tej cenie mozna poskladac zestaw lub trafic cos lepszego, tyle ze nie kazdemu pasuja kobyly drewniane do niewielkiego pokoju. Ale jak istotny jest design, wielkosc itp. a kasa nie jest problemem to osobiscie nie widze przeciwskazan.
 

Sk_uter

New member
Bez reklam
oo na Twoja opinie czekalem, widze, ze ty tutaj testy itp glosnikow robisz, moze ty znasz cos dobrego nie duzego oprocz tych harmanow, jak one sa awaryjne?

Wczoraj bylem w galerii Baltyckiej i byl sklep denona, widzialem takie biale glosniki drewniane nie duze, ale firmy nie pamietam (cos na W to chyba bylo), moze ktos kojarzy lub cos podobnego zna?
 

Sk_uter

New member
Bez reklam
4,5m szerokosci na 3m dlugosci

cos takiego

tylko wlasnie kanapa jest na tej szerokiej scianie wiec do TV bedzie jakies 3m
 
Do góry