HOME - S.O.S Ziemia!

jedrek_125

New member
Niczego nikomu nie wytykam , mowie jak powinno byc , i ze obraz jest referencyjny , pisalem ze nie wiem jaka jest jakosc wydania polskiego , ale wiem za to jaka powinna byc . To chyba roznica . Czy jestem uprawniony do zabierania głosu to chyba ja o tym decyduje jak na razie , myśle ,ze wiele osob po moim poście , bedzie chcialo zareklamowac plytę , i wcale im sie nie bede dziwil . Jeśli wydawca nie umie zrobic porzadnie plyty to powinien ponieść tego konsekwencje . To tyle w temacie pozdrawiam wszystkich !:)
 

rokko

New member
Witam, obejrzalem polska wersje i moge potwierdzic efekt ziarnistosci w niektorych scenach. Szczegolnie przy brazowym, porowatym tle. Szkoda, bo film ciekawy.
 

Iron John

New member
Dorzucę i ja swoje trzy grosze. Oglądałem polskie wydanie ( dość pobieżnie) na dwóch telewizorach : Panasonic 42PY80 i Sony KDL 52Z5500. W obu wypadkach film pod względem jakości obrazu był daleki od referencyjności. I nie chodzi tu o ziarno ( za którym nie przepadam ) ale pojawiające się braki ostrości czy też jeszcze bardziej irytujące migotania powierzchni. Film posiada świetne ujęcia ale poziom techniczny zmniejsza wg mnie szansę na trafienie do szerszej publiczności .
 

jedrek_125

New member
No wiec o tym cały czas trwa dyskusja , że polskie wydanie jest skopane , i tu sie juz wszyscy zgadzamy :)
Problem w tym ,ze tak nie powinno byc , wiec co w takim razie maja zrobić nabywcy polskiego wydania ? Moim zdaniem powinni gremialnie reklamować i oddać !
 
Do góry