home-audio_media

d@miano

New member
Czy kupował ktoś u tego Sprzedawcy z Allegro?
Ma okazyjne ceny na sprzęt i dlatego pytam. Sprzedaje np. fajne kolumny Paradigm 11 v7 czy Klipsch RF-62II, 82II w licytacji od 1zł.
 

poker7000

New member
Czy może wie ktoś coś o tym sprzedawcy?
Ciągle ma w licytacji wzmacniacze Nady i ciągle pisze, że "WZMACNIACZ POCHODZI Z EKSPOZYCJI NASZEGO SKLEPU I JEST W STANIE IDEALNYM".
Aukcji było już sporo i ciekawi mnie czy to prawda bo ile mozna miec Nadów z ekspozycji z jego sklepu.
Moze to jakieś zwroty klientów z innych sklepów między innymi?
Co o tym sądzicie?
 

Przysek

New member
Licytacje to chyba ściema, wszystkie przedmioty tego użytkownika podbija jedna osoba o nicku L...S
 

poker7000

New member
Właśnie ten nick wystawia Nada i może licytuje do dalszej odsprzedaży.
Ciekawi mnie tylko skąd ma tyle nadów z ekspozycji ze sklepu swojego.
Chodzi o to, że rzadko kto ma tyle ekspozycyjnych takich samych wzmacniaczy w tej ilości i to wszystkie modele od najnizszych do najwyzszych.
Nie chciałbym miec jakegoś bubla w postaci zwrotu od klienta np buczący transformator,nierówny potek i takie tam.
 
Ostatnia edycja:

pirezz

New member
Kupiłem w piątek kolumny Magnat 677, w poniedziałek(czyli dzisiaj) u mnie w domu o 9 rano. 0 problemów itp, cena 50 zł niższa za szt niż u innych.
Może ma małe marże, czasami da ciała bo nie ma towaru itp, każdy orze jak może.^^
 

pirezz

New member
Wychodzę z założenia, że jakby chciał i miał u siebie w naprawdę niskiej cenie to też bym znalazł na allegro, jednak przy zbitej cenie dość mocno kolejne 50 zł taniej to jest spora różnica.

Wzmak kupiłem za 1800zł, były 2 szt i od razu obie poszły, jakby nie to że sklep normalny wystawił za tyle, to bym póki co czekał(bo nie wiedziałem co kupić do końca), a cena w innych sklepach była 1999zł.
 

k@li111

New member
Witam.
Kupiłem u nich ONKYO 609 powystawowy, 100% sprawny, niestety okazał się zepsuty, od pierwszej chwili się nie uruchamiał.
Jeszcze mnie oskarżył że w nim grzebałem, jakaś masakra!!!
Jutro jadę zgłosić sprawę do sądu, jeśli ktoś został przez nich oszukany lub czuje się oszukany proszę dzwonić do mnie pod nr. 693 630 272.
Pozdrawiam.
 

AWGUST72

Klub HDTV.com.pl
VIP
Taka sprawę musisz zgłosić na Policji a nie w Sądzie no chyba ,ze myślisz o powództwie cywilnym. Sprawa jest "cieńka" dowodowo ale i tak warto złożyć zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa z art 286 par 1 kk a nóż gość nie będzie miał ochoty pętać się po Prokuraturach i odda Ci kasę.
Z drugiej strony kupowanie czegokolwiek od klienta z taka ilością negatywów i to otrzymanych w ostatnim okresie , to spore ryzyko.
 

k@li111

New member
Bylem na policji, powiedział zeby zgłosić sprawe z powództwa cywilnego.
Mam nadzieję skontaktować się z innymi "oszukanymi".
 
Do góry