homatics Box R 4K

Zyga123

New member
Właśnie dostałem w prezencie na Święta, Homatics Box R4k razem z dekoderem na USB C, Tv naziemnej. Pomyślałem że zamiast kupować żonie nowy Tablet (bo stary 8 lat) ten pomysł będzie idealny. Myślałem i się trochę zawiodłem. Od paru dni zaprzyjaźniam się z nim. Ma wiele zalet ,duży ekran i programy TV i mnóstwo mediów. Ale zawsze musi być jakieś ale. Mając stary dekoder T2 Skymaster po uaktualnieniu, działa bardzo dobrze na każdym nowym i starym TV. Obecny BoxR4K stracił w moich oczach bo obraz jest ostry i czysty na każdy TV, ale dźwięk to już makabra. Na starszym LG 42 dostaje czkawki ,na nowszych LG 32 i Samsungu 75 3D faluje, jakby ktoś jęczał albo fałszował. Próbuje od paru dni kombinować w ustawieniach, ale oprócz nauki nić nie wskórałem. Niektóre programy Tv z dostępnych, odbiera czysto a w niektórych właśnie tak jak wyżej opisałem. Na 32 kanały tylko 8 odbiera ok . Ciekawi mnie jak u Was jest ,czy ktoś to miał ,czy jest to wada mojego egzemplarza?, Ciekawi mnie Wasza opinia. Mam kilka dni na zwrot lub na wymianę dekodera na USB C .
 
Do góry