Homatics Box R 4K Plus odtwarzanie filmów z zewnętrznej pamięci

Dinx

New member
Cześć. Jak w tytule. Nie wiem jak odtworzyć film nagrany na zewnętrzną pamięć USB? Wsuwam pamięć, ale jak do niej zaglądam z poziomu urządzenia, to widzę tylko puste katalogi, a nie to co tam wgrałem!?
Może coś źle robię? Może nie powinienem tam wchodzić z poziomu urządzenia, a przez jakiś zainstalowany odtwarzacz ? Tylko tutaj też pojawia się problem, bo jak wgrać taki odtwarzacz? Wchodzę na sklep Play, ale nie ma opcji instaluj...?
Urządzenie mnie przerosło. Może ktoś podeśle jakąś instrukcję, filmik?
Jeszcze jedno. Próbowałem nagrywać film na pamięć USB sformatowaną pod system plików exFAT, Fat32,NTFS ...

Proszę o wsparcie.
 

slawkor

Member
Bez reklam
Ten player jest na androidzie to powinien wszystko odtwarzać. Na pewno jeśli chcesz pobierać programy z Play to musisz się najpierw zalogować. Można też ściągać instalki .apk np ze strony apk mirror. Do oglądania zewnętrznych plików może być Kodi, VLC lub Nova Player. Dysk lub pamięć zewnętrzna musi być w formacie ntfs lub exfat a na pewno nie w fat32 bo ma ograniczenia co do wielkości plików do 4gb.
 

Dinx

New member
Ten player jest na androidzie to powinien wszystko odtwarzać. Na pewno jeśli chcesz pobierać programy z Play to musisz się najpierw zalogować. Można też ściągać instalki .apk np ze strony apk mirror. Do oglądania zewnętrznych plików może być Kodi, VLC lub Nova Player. Dysk lub pamięć zewnętrzna musi być w formacie ntfs lub exfat a na pewno nie w fat32 bo ma ograniczenia co do wielkości plików do 4gb.

Dziękuję. Zadziałało. Nie rusza jednak wszystkich formatów. Zainstalowałem Nova Player.
 
Do góry