Hobbit:Bitwa Pięciu Armii

halcho

New member
Jest pierwsza zapowiedź wydania na blu ray ostatniej części Hobbita - Bitwa pięciu armii - na 8 kwietnia 2015. Tradycyjnie na początek dwa wydania: 2D oraz 3D+2D. Do kwietnia już niewiele czasu:). Jest też oczywiście wersja DVD.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Jest pierwsza zapowiedź wydania na blu ray ostatniej części Hobbita - Bitwa pięciu armii - na 8 kwietnia 2015. Tradycyjnie na początek dwa wydania: 2D oraz 3D+2D. Do kwietnia już niewiele czasu:). Jest też oczywiście wersja DVD.

Jak co roku nic się nie zmienia pod tym względem...rozszerzona wersja w listopadzie..
 

halcho

New member
Od dłuższego czasu korci mnie aby kupić rozszerzone wersje 2 części Hobbita - ale może lepiej poczekać aż wyjdzie trzecia część i kupić cały pakiet?. Dwie części mam w wersji 4BD (2D+3D).
 

agniesia

New member
Od dłuższego czasu korci mnie aby kupić rozszerzone wersje 2 części Hobbita - ale może lepiej poczekać aż wyjdzie trzecia część i kupić cały pakiet?. Dwie części mam w wersji 4BD (2D+3D).

ja bym zaczekała na cały pakiet :) co prawda trzeb troche poczekać, ale cierpliwość sie opłąca;)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Piramida mi chodzi o cenę, że za komplet w cale nie musi być taniej jak osobno... tym bardziej jak ludzie trafili na jakieś zniżki przy zakupie tak jak np. było w tamtym roku - upust 20%...
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
...żeby dało to jakiś efekt :) zobacz WP prawie ta sama cena za trylogię rozszerzoną na BD jak w dniu kiedy wyszła..
 

robertuss

Active member
Bez reklam
Powoli ukazywać się będzie komplet wszystkich 3 części jakie oglądaliśmy.Na razie wydania zachodnie.

eeZZJbQ.png


The Hobbit Trilogy (Exclusive SteelBook)

ayfPfX5.png
 
Do góry