Hobbit:Bitwa Pięciu Armii

Henry

Active member
Bez reklam
Ja po maratonie z Hobbitem, też juz nie mogę się doczekać na kinową premierę Bitwy..., mam też nadzieję, że może ostatnia część wyjdzie trochę wcześniej na BR niż niemalże po roku od premiery kinowej (mowa oczywiście o wersji EXTENDED)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Ja po maratonie z Hobbitem, też juz nie mogę się doczekać na kinową premierę Bitwy..., mam też nadzieję, że może ostatnia część wyjdzie trochę wcześniej na BR niż niemalże po roku od premiery kinowej (mowa oczywiście o wersji EXTENDED)

Nie ma szansy Kolego - musimy czekać do listopada 2015 :) ale pamiętaj że cierpliwość pokory uczy :)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Nadzieja matką..... ;), a że czas szybko leci, to damy radę:-D

Dokładnie a poważnie to kiedyś w necie był wywiad PJ i powiedział że co roku w listopadzie będzie wychodzić rozszerzona wersja na bd, a co roku do kin w grudniu .... tak zadecydowali producenci więc szans nie ma żeby to zmienili.. ale tak jak napisałeś szybko leci czas i zaraz będziemy pisać o III cz. Hobbita w rozszerzonej wersji na Bd tylko szkoda że to już będzie koniec...
 

[Raccoon]

New member
Bez reklam
Ten rok czekania oslodzi nam dotychczasowe 5 filmów. A ja po drugim Hobbicie trochę żałuję że WP jest tylko w 2d. Ale kto wie... :)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Władca pierścieni 2D do dziś robi wrażenie jak widzę główną bitwę i słonie tratują wojsko ,a film ten ma już swoje na karku

Dokładnie tak jak piszesz, a samo 3d w LOTR jakoś osobiście nie tęsknie choć jakby było to fajnie, ale płakać też nie płaczę.. bardziej chciałbym żeby pasów nie było w tych filmach :) a wtedy byłoby co innego jakby się oglądało WP czy też Hobbita w 3d :)
 

[Raccoon]

New member
Bez reklam
Władca pierścieni 2D do dziś robi wrażenie jak widzę główną bitwę i słonie tratują wojsko ,a film ten ma już swoje na karku
Nie napisałem że nie robi :) po prostu zakładam że w 3d byłoby JESZCZE LEPIEJ :)

PS. Akurat scena o której piszesz jest najbardziej plastikowa w całej trylogii. Exequo ze scena niszczenia pierścienia :)
 

robertuss

Active member
Bez reklam
Nawet nie wiedziałem że cos takiego jest :)

To teraz już wiesz;) Pół świata odlicza czas hehe.

kA1IEJ3.gif


Odliczamy z nimi

How many days until The Hobbit: The Battle of the Five Armies?

Ekipa już czeka..

thtbotfa_tlrf1_contest_oven_1080_1080p-mov_000092717.jpg
 
Ostatnia edycja:

robertuss

Active member
Bez reklam
Zaskakujace dla mnie jest jak im wszystkie czesci wybitnie wyszly, pomimo marudzenia niektorych, ze wiecej dlugiego gadania niz akcji, to wszystkie czesci Hobbita i Wladcy pierscieni trzymaja bardzo wysoki poziom. Miejmy nadzieje, ze kolejna czesc rowniez nie zawiedzie.


Widząc zwiastun Hobbita 3 jestem pewien że ta część wyjątkowo nie zawiezie.
 
Do góry