HK990 pytania odnosnie usb

filcek

Member
czy w polsce wszystke modele posiadają usb ? Czy wystepuje ograniczenie odnosnie wielkosci pendriva ? czy czyta wszystkie mp3 , flac itd ? .. W necie czytając testy widziałem egzemplarze bez usb
a taki u mnie by sie nie sprawdził . z góry wielkie dzięki za odp
 

pkomp

New member
możesz liczyć wyłącznie na mp3 i divx...wav to już bardzo wiele dla "wielkich" prodcentów
flac to dla nich egzotyka

ja na to wogóle bym uwagi nie zwracał bo przydatne to jak swini siodło

resztę uwag rozwieje strona producenta
 

filcek

Member
Tak specjalnie oglądam HK990 i nie widzę w nim USB.

hmm na stronie dystrybutora jest wymienione wejście usb
JBL Blackninja jak masz mozliwość sprawdzenia to na tylnej ściance pod HRS link powino byc usb na necie można znaleść fotki z wejściem usb z tyłu ale przeważnie usb nie ma tu link do strony z egzemplarzem z posiadającym usb http://www.harmansound***/pictures/tovar/big/hk-990-riar.jpg a tu bez :
Harman Kardon HK 990 INTEGRATED Harman Kardon HK 990 2.2 Ge?ntegreerde stereo versterker INTEGRATED AMPLIFIER Dziwne byłoby wprowadzenia klienta w bład przez dystrybutora . Ale jak wiadomo Nasz kraj to POLSKA ...Ja osobiscie nie mam jak sprawdzic wiec jakby ktos sprawił to byłbym bardzo wdzięczny
 

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
Podpytałem zaprzyjaźniony sklep i odpowiedź brzmi, że nie ma USB pod HRS. Podpytałem więc o oficjalne stanowisko dystrybutora i czekam na odpowiedź.
 
Do góry