Hk47 Vs Dvd S1800

kbmichalec

New member
Pomijam kwestie obrazu bo pewnie obydwa odtworzą DVD podobnie ale pytanie o dzwięk, który zagra lepiej?? Scena muzyczna, mięsistość basu, jego sprężystość?? Średnica, góra pasma?? Jakieś doświadczenia?? Jak z dzwiękiem na DVD?? Jak na SACD?? Pozdrawiam.
 

kbmichalec

New member
Witam. DVD chciałbym podłączyć do Onkyo 605 albo 705 lub HK 247/347. Rozważam ewentualnie możliwość podłączenia DVD poprzez wyjśćia RCA do dwóch ampów a mianowicie - wyjście audio do ampa stereo Yamahy CA-V1 z roku 1979 (kocham ten sprzęt za jego barwę dzwięku i raczej go nie sprzedam), wyjścia kanałów przednich również do tego ampa stereo, natomiast kanały tylnie i środkowy do wyżej wymienionych AV. Suba już mam Yamo E 7Sub, co do głosników to tego nie jestem pewien ale będą to albo Klipscha albo Mirage. Podobny temat założyłem apropo Blue Raya ale z tym urządzeniem poczekam około roku jeszcze jak Harman coś wypuści. PS. szukam szpeca który nagrzebie mi w moim ukochanym dziecku CA-V1, interesuje jakiś tuning, czy ktoś zna oosoby które mogą się podjąć takiego zadania.
 
Do góry