Hk255/dvdhk39,n

ggten

New member
Witam,
od wczoraj jestem posiadaczem zestawu amp HK255, dvd HK49 ( w temacie wpisałem 39 przez pomyłke );, nagłosnienie JBL SERIA ES PACK. Proszę o informację na temat podłączenia tego wszystkiego razem ze sobą oraz z telewizją N i telewizorem SHARP 37 FULL HD. Posiadam trzy kable HDMI ( inne również). Co łączyć? jakim typem kabli (hdmi, euro czy coś innego) ?
Czy prawdą jest że amplitu powinien byc połączony z dvd przez HDMI a nie bezposrednio z tel.? Tak podłączyłem i obraz bezndziejny z dvd.
Szczerze mówiąc spodziewałem się naprawdę fajnej jakości audio/video za ten zestaw ale na razie jest kiepsko, lecz pewnie tylko dlatego ze jestm laikiem w tych sprawach i nie wiem co z czym się je. Licze wiec na pomoc. Z góry wielkie dzieki.

pzdr,
gg
 
Ostatnia edycja:

piotr.f1

New member
Harman/Kardon ... połączenia

Ja mam podobny zestaw (inny TV ale też FullHD) od dzisiaj i też proszę o info jak połączyć !!!
Pozdrawiam
Piotr
 

dvd-r

New member
Wszystko kabelkami HDMI

Na wyjście HDMI-out amplitunera kabelek z telewizora
Potem zostają ci 3 wejścia HDMI w amplitunerze i do nich po podłączasz DVD oraz N-kę

Włączasz telewizor i ustawiasz to wejście do którego podłączyłeś amplituner. Od tego momentu zapominasz mieszać o mieszaniu pilotem z telewizora. Bierzesz pilot od amplitunera i i naciskasz przycisk Info gdzie przypisujesz odpowiednim przyciskom np. DVD czy SAT/CBL jakie wejścia działają np. czy dla DVD ma to być wejście HDMI2 czy HDMI1

Instrukcja też to opisuje zapewne

Artur
 

piotr.f1

New member
kabel HDMI

Dzięki za info !!
Mam jeszcze pytanie : jeżeli DVD H/K 39 ma HDMI ver. 1.2 a Ampli H/K 255 ma HDMI ver.1.3 - to jaki ma być kabel HDMI ... ver. 1.2 czy ver.1.3 lub 1.3a ???

Pozdrawiam
Piotr
 
Do góry