hk255 czy rx v663?

dzbanek32

New member
witam. mam zamiar zakupić amplituner, mam dwa typy hk255 i rxv663. który z tych dwóch byście polecili.. chciałbym połączyć go z ps3 i polsatem cyfrowym. czy któryś z w/w będzie lepiej współpracował z jbl northridge cinema pack
 

tolko

New member
Ale mogą się pojawić problemy ze słynnym "pykaniem" i z tego co słyszałem pojawiają się kłopoty z dźwiękiem z ps3 (ale to chyba z tego co pamiętam jest wina sony a nie h/k) lepiej przed zakupem sprawdzić żeby nie mieć później problemu :cool:

Ps oczywiście też polecam h/k ale przed wcześniejszym sprawdzeniem (i to takim dobrym sprawdzeniem)
 

darkmajin

Member
Bez reklam
no tak harman zapierniczyl i teraz wszyscy zyja w nieswiadomosci ..

pykania niema w 99% modelach <wrzesien 2008
problemow z ps3 niema od pierwszej aktualizacji softu

ta jamka to padlo akurat gdybys porównywal z czyms lepszy mozna by bylo "CZY" tam wstawic


sprawdz hk i bierz lepszego dzwieku w tej cenie niema :)
 

andreo28

New member
ja mialem yamahe przez prawie 3 tyg w domu , o 3 tygodnie za dlugo !!!
polecam H/K ! yamahe zamienilem na harmana i teraz wiem jak pozadny sprzet gra , zero pykania w glosnikach itp .wiec polecam H/K
 

ThoR_82

New member
Ja moge napisac tylko ze porownywalem u siebie w domu mojego H/K 247 z Onkyo 605 na kolumnach Dali Ikon 7 fronty Dali suite C0.8 tyl Kody z seri EX i onkyo niestety (jak dla mnie) tylko troche mi sie podobalo w kinie(pure direct) i tyle a tak to wszystkie dzwieki zlane przy glosniejszym ogladaniu ,ogolnie halas a nie glosne granie :/ w stereo to juz calkiem dno naprawde konkurecja mogla by sie uczyc od H/K pod wzgledem stereo i dynamiki!(i designu :p) Teraz kupilem 805ke ale tylko dlatego ze skladam sprzet wzmacniacz stereo + amplituner:cool: (opinie byly dobre ale drugi raz bym go nie kupil... ;P np: za nowa 806 w zyciu nie dalbym tyle...a te certyfikaty THX Ultra Mega Hiper Sriper 15! i ich tryby to dno i wodorosty:niewiem: strasznie przereklamowane!!! najlepiej wypada czyste DD lub DTS!!!7.1:))w innym wypadku kupil bym jakiegos z nowych Harmanow(po wczesniejszym sprawdzeniu ;P) i tobie tez tak radze!:) na pewno sie nie zawiedziesz na dzwieku i jakosci!

pozdro.
 
Ostatnia edycja:

dzbanek32

New member
Dzięki wszystkim za pomoc. Dokonałem niespodziewanego zakupu Onkyo 806. wraz z jbl dżwięk naprawdę w porządku. Pozdrawiam
 
Do góry