Hk247

chromus

New member
Zamówiłem u Blackninja zestawik z tym amplitunerem i jestem niesamowicie zadowolony. I z zakupu i z formy zakupu. Na zestawienie i konfigurację poświęciłem troszkę czasu, ale efekt niesamowity. Polecam gorąco ten amplituner i sprzedawcę. Fakturka, gwarancje, wszystko w zestawie. Jeszcze raz polecam.

Może powiem z czym gra.

Klasycznie HK247 + Cinepack (w wersji buk bardzo ładne).

Wyłamałem się tylko w jednym. Nie zamówiłem DVD HK. Zamówiłem natomiast MARANTZA DV6001 (też od Blackniniji). Fajne cudeńko.

Kabelki mam z przodu Monstera XP HP (4mm), a z tyłu Profigolda (2,5mm). Reszta też Profigolda (reszta to oczywiście analog i optyka).

Chciałem się pochwalić :D i jednocześnie namówić innych.
 

Ramzes765

New member
Bez reklam
Wybor trafiony! sam niedawno chcialem taki ale dzisiaj czekam na HK 255 i chyba jednak wezme serie ES zamiast zwyklej E (chociaz sie waham ;) )
Gratuluje zestawu pozdrawiam
 

Sidi Driss

New member
Rownież gratuluję ;-) Ja też czekam na nową serię - albo 355 albo 655, ale zdaje się, że ten drugi model to raczej na jesieni, wiec pewnie stanie na 355 i też do tego seria ES + chyba dvd 39 - slyszałem, że bez problemu radzi sobie z obsługą divx i txt. Poczekam, aż blackninja będzie już to miał :)
A przy okazji pytanie do posiadaczy ampli H/K: jaki sygnał (skalowany)wychodzi z hdmi ampla: dostarczony tylko na wejściu hdmi, czy również po componencie? Mam nagrywarke Sony 710, która nie ma wyjścia hdmi, i ciekaw jestem czy h/k upskaluje obraz po wyjsciu hdmi, jeśli dostanie sygnał z componenta...
 
Do góry