hk problem

diacon24

New member
witam :D mam maly problem z hk 255 nie mam głosu w kolumnach ani na radiu ani w zadnym innym wejściu podłączałem już wszystko weisca na kolumny nie dzialaja na sluchawki jak dam 98% gloscnosci cos w nich slychac ale cicho wie ktos co moze byc nie tak.
 

darkmajin

Member
Bez reklam
gdybys napisał czym podłaczyłec co i jak było by prosciej..

strzelam ze wideo i dzwiek idzie ci innym kablem

przełacz na zrodło do ktorego idzie video i wejdz w ustawienia wejscia tam zmien wejscie audio
 

unky

Member
Jak ja podłączałem swojego avr255 to tez na poczatku jakos nie chcial zagrac ale pogrzebalem w menu i wsio ruszylo, nie pamietam jednak co.
Dziwne w sumie ale mialem jak u ciebie ze nic nie gralo, ale w koncu zagralo, tak ze cierpliwosci i posprawdzaj jeszcze raz wszystkie połączenia.
 

diacon24

New member
Wszystko już próbowałem ale w żadnym wejściu nie działa analog cyfra nic nawet radio nie gra z głośników a przecież radio działać powino bez niczego antena podłączona oczywiście, na 100 % volume nie ma nawet szumów tylko jak podłącze słuchawki na 99% volume cicho słychać i coś czeszczy.Miałem podłączone wszystko dobrze gralo przez kompa wyiscie spdif kablem cyfrowym i dekoder polsatu zwykłym kablem czincz dzis włączam i nic nie gra nie znam się ale czy to może byc np końcówka mocy bo cos czytałem o tym.Nie wiem chyba wysyłam do serwisu trochę będzie z tym kłopot sprzęt kopiłem w Niemczech ale jakoś dam rade :p:twisted:aha jeszcze jedno jak wlaczam auto kalibracjie miga subwofer i nic sie nie dzieje przedtem wlaczalem i przechodzilo bez problemu,
 
Ostatnia edycja:

darkmajin

Member
Bez reklam
nadal sie upierasz zeby nie podawac czym co i jak podłanczasz...

odłacz wszystko co sie da ... zresetuj amplituner

podłacz głosniki L i P
podłacz cos przez HDMI1 powiedzmy
wybierz wejscie i przestaw zeby dzwiek i video szło przez HDMI1

jestem za tym ze wczesniej uzywales cyfrowego kabla do dzwieku teraz przełaczyłes na inny i nie podaje dzwieku... pozatym ze sie podlaczy kable trza jeszcze zmienic opcje.

wysli do serwisu w polsce co za problem..

jeszcze małe pytanko co to znaczy ze ci miga subwoofer robilem kalibracje z i bez suba jakos mi nie migał !?..
 

diacon24

New member
Napisałem wszystko co i jak podłączone miałem czytałeś mój post :D
reset był.Ampli mam już pere tygodni wiec juz mam wszystko obczajone
a na kalibracji 5.1 tez nie mam suba ale jak włączam miga na wyświetlaczu i nie idzie dalej.
 
Do góry