Hk bds 720 / 800

p-topo

New member
Witam,
Chciałbym prosić o poradę w wyborze zestawu kina domowego. Myślałem o Harman Kardon BDS 720 lub 800. Pokój 23m2. Przewody niestety już wyprowadzone bez możliwości przeróbki. Przednie głośniki do powieszenia obok telewizora a centralny nad lub pod telewizorem. Tylne głośniki do powieszenia nad dwoma krańcami kanapy (około 50 cm nad głową).
Czy ktoś mógłby się wypowiedzieć na temat tego wyboru lub może zasugerować coś innego. Ważne jest aby wszystkie głośniki mogły być powieszone.

Z góry dziękuję za porady
 

bagiennik

New member
Bez reklam
Ja bym tego nie wybrał ze względu na zintegrowany odtwarzacz i ogólną "jakość" H/K, zbyt długo to na pewno nie pochodzi.
To zależy czy 4000zł to dla Ciebie poważny wydatek czy nie.

Rozsądniej będzie kupić np. coś w stylu Marantz NR1602 + Canton Movie 85CX + Jakiś dopasowany do potrzeb BLU RAY do tego.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ja byłbym spokojny o trwałość Harmana. No i to spełnia zupełnie inne potrzeby w innych warunkach.
 

admat

Member
Mam u jednego klienta HarmanKardon BDS-720. Potrzebuje porady gdzie mogę wysłać ten sprzęt do naprawy. Uszkodzony napęd optyczny.
Po wciągnięciu płyty po chwili ją wypluwa.
Korespondencja z serwisem centralnym to porażka.
Telefonu nikt nie odbiera. Po pięciu dniach mam odpowiedź na meila od gościa który pisze że nie kojarzy takiego modelu.
 
Do góry