hk avr 355 czy yamaha rx-v3800

imalas

New member
Obecnie Yamaha RX-V3800 i H/K355 można kupić w tej samej cenie.
Oba klocki są problematyczne, o H/K boję się pisać, bo moderator straszy nieprawomyślnych :), a zresztą już całkiem sporo prawdy napisano w sąsiednim wątku. Pozostaje zazdrościć udanych egzemplarzy (jak się okazuje nielicznym) zadowolonym z nowych H/K 255 i 355 .;)

Yamaha Rx-V3800 całkowicie nie dogaduje się z tunerami sat.n-ki po HDMI.
Co do brzmienia też nie zachwyca. Szczególnie w rock-u taki Harman 445(ma teraz doskonałą cenę) potrafi zagrać z rozmachem i tzw.pazurkiem i pozostawia ją w tyle. Do muzyki poważnej w/w Yamaszka jest doskonałym wyborem...tyle:)
 

arsenal

Moderator
VIP
Jak już pisałem. Nikogo nie straszę. Tylko informuję, że za słowa trzeba brać odpowiedzialność. Nikt tu nie ukrywa tematów o problemach ze sprzętem i H/K 255/355 nie jest wyjątkiem. Były błędy w sofcie, przeszkadzały i mnie. Wyszedł nowy soft, naprawił u mnie wszystkie problemy. Pozostała nadal ta sama, w mojej skromnej opinii, wysoka jakość dźwięku i funkcjonalność.
Czekam teraz na tematy o problemach z nowymi klockami Denona, Onkyo i Marantza. Niech tylko zaczną się sprzedawać a z chęcią poczytam.:)
 

piotrsara

New member
Mam sam hk avr 255 do tego dvd panasonic s53, ferguson hd 8800 i kef-y
nie mam żadnych problemów z tym sprzętem. Wszystko chodzi dobrze. Wydaje mi się, że mój brat po tych wszystkich komentarzach powinien po prostu iść na odsłuch. Dzięki wszystkim.
 

jery--

New member
Bez reklam
I to jest dobra konkluzja piotrsara, nic się dla Ciebie nie wyjaśniło a włożyłeś (niechcący) tylko kij w mrowisko ;). Każdy chwali swoje a naprawdę niewielu ma okazję do porównania paru konkurencyjnych ampli (i nie tylko) w wiarygodny sposób.
 

tomter

New member
kaperecz napisał:
Ja bym raczej polecał Yamaha RX-v3800.
Też polecam yamahę, jest "mocno wypasiona" i do tego jak na amplituner swietnie brzmi w stereo (ma mocny zasilacz ok. 1 kw), i jak na razie nie słyszalem o wadach tego modelu
 
Do góry