HK AVR 255 szumi jeden kanał

P.B

New member
Witam. Nie dawno zakupiłem hk avr 255 i kolumny hkts 11 z drugiej ręki. Zakupy na allegro jednak mają swoje wady. Źle opakowane, brudne, uszkodzone gniazdo sub itp. Sprzęt trafił do naprawy gdzie był rozebrany, wyczyszczony i poskladany.

Wszystko ok poza tylnym prawym kanałem. Nawet gdy nic nie gra słychać szum. Na hdmi, optyku i rca tak samo. Raz jest, raz nie ma. Soft stary. Aktualizować czy oddać spowrotem do naprawy?
 

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
AVR255 i cykanie ok zgoda, soft trochę późno i jakaś zworka załatwiały sprawę.
Buczenie nie chyba, że mówimy o czestotliwości dudnieniowej dwóch wiatraków :)
Szum, ani razu nie mieliśmy takiego w serwisie jak pamiętam.
 

cierpliwy_304

New member
Mój AVR 255 trzaska, jest to nieregularne ponieważ czasem potrafi grać cały dzień a czasami po 30 min się wysypie. Serwis już czwarty raz podchodzi do naprawy, za każdym razem po odebraniu od kuriera po 2 dniach problem wraca. Nie sprzedam bo wiem że coś jest nie tak, jeśli teraz się nie uda to będzie szukanie nowe ampka. A ludzi którzy złom sprzedają powinno się odwiedzać z tzw. "szwagrem".
Bardzo mi odpowiadał dźwięk tego ampka, ciekawe czy znajdzie się coś podobnego w cenie do 2k...
 
P

PlayStation

Guest
Mój AVR 255 trzaska, jest to nieregularne ponieważ czasem potrafi grać cały dzień a czasami po 30 min się wysypie. Serwis już czwarty raz podchodzi do naprawy, za każdym razem po odebraniu od kuriera po 2 dniach problem wraca. Nie sprzedam bo wiem że coś jest nie tak, jeśli teraz się nie uda to będzie szukanie nowe ampka. A ludzi którzy złom sprzedają powinno się odwiedzać z tzw. "szwagrem".
Bardzo mi odpowiadał dźwięk tego ampka, ciekawe czy znajdzie się coś podobnego w cenie do 2k...

Tak to właśnie jest...zakup z allegro, a teraz płacz.
Serwis autoryzowany od Michała Harman / Kardon :grin: czy jakiś typek Tobie naprawia.
 

cierpliwy_304

New member
Tak to właśnie jest...zakup z allegro, a teraz płacz.
Serwis autoryzowany od Michała Harman / Kardon :grin: czy jakiś typek Tobie naprawia.

Harman kupiony w 2009 r. u Blackninja, a naprawiają go "autoryzowani", 4 podejście robią w chwili obecnej. Niby już zrobiony, ma do mnie przyjechać w tygodniu, a od piątku użytkuję RX-V777.
 
P

PlayStation

Guest
Harman kupiony w 2009 r. u Blackninja, a naprawiają go "autoryzowani", 4 podejście robią w chwili obecnej. Niby już zrobiony, ma do mnie przyjechać w tygodniu, a od piątku użytkuję RX-V777.

No jeżeli tak twierdzisz.
Jednak z drugiej strony...
Ciężko mi uwierzyć, że serwis ( autoryzowany ) podchodzi do Twojego amplitunera...
czwarty raz ?!! :shock:

Pisałeś do Michała ? :-D :mrgreen:
 

cierpliwy_304

New member
No jeżeli tak twierdzisz.
Jednak z drugiej strony...
Ciężko mi uwierzyć, że serwis ( autoryzowany ) podchodzi do Twojego amplitunera...
czwarty raz ?!! :shock:

Pisałeś do Michała ? :-D :mrgreen:

Wczoraj kurier do mnie dzwonił że ma przesyłkę, jak zapytałem się co mi wiezie to odpowiedział że cytuję: "to samo co ostatnio".

Serwis Harmana próbuje mi naprawić urządzenie od 3 miesięcy! Czwarty raz mi odesłali jako "naprawiony". Od wczoraj go mam, dziś podłącze i będę czekał/słuchał....
 
P

PlayStation

Guest
Wczoraj kurier do mnie dzwonił że ma przesyłkę, jak zapytałem się co mi wiezie to odpowiedział że cytuję: "to samo co ostatnio".

Serwis Harmana próbuje mi naprawić urządzenie od 3 miesięcy! Czwarty raz mi odesłali jako "naprawiony". Od wczoraj go mam, dziś podłącze i będę czekał/słuchał....

Łokej...To sprawdź amplika ;)


Teraz trochę na inny temat...
Przeważnie jest tak że, klient chce jak najmniej części nowych wymienić do swojego amplitunera.
A jak chłopaki zrobią wycenę, to klienci przeważnie tak się wypowiadają.
No trochę drogo, jakoś inaczej się nie da ?
No ale ta część jeszcze działa, może następnym razem wymienimy.
Ogólnie...tragedia :shock:

To ja się pytam...to po jaką cholerę kupiłeś amplituner lub wzmacniacz.
Przecież wiadomo że sprzęt kosztujący kupę kasy,nie da się naprawić za 1000 zł
Wszystko się psuje...trzeba mieć w świadomości, że prędzej czy później trzeba oddać sprzęt do naprawy.
 

cierpliwy_304

New member
Łokej...To sprawdź amplika ;)


Teraz trochę na inny temat...
Przeważnie jest tak że, klient chce jak najmniej części nowych wymienić do swojego amplitunera.
A jak chłopaki zrobią wycenę, to klienci przeważnie tak się wypowiadają.
No trochę drogo, jakoś inaczej się nie da ?
No ale ta część jeszcze działa, może następnym razem wymienimy.
Ogólnie...tragedia :shock:

To ja się pytam...to po jaką cholerę kupiłeś amplituner lub wzmacniacz.
Przecież wiadomo że sprzęt kosztujący kupę kasy,nie da się naprawić za 1000 zł
Wszystko się psuje...trzeba mieć w świadomości, że prędzej czy później trzeba oddać sprzęt do naprawy.

W moim przypadku było inaczej.

Tym razem było tak że serwis wymieniał rzeczy które były dobre, nie pytał się mnie czy akceptuję cenę, naprawiał i wystawiał rachunek, po przelewie "naprawione" urządzenie odsyłali. Temat rzeka lepiej go nie ciągnąć. Harman będzie testowany przez weekend. Zobaczymy!
 
Do góry