Hk avr 255 problem...

ephebopus

New member
Witam, mam amplituner HK AVR 255. zauwazylem ze prawy glosnik gra z bardzo mala iloscia basu, lewy kanal ma go duzo wiecej. Co moze byc tego przyczyna? Czy koncowki w ampli mogly sie zepsuc? Sprawdziłem na dwoch rozjych zestawach i bylo to samo.
 

bagiennik

New member
Bez reklam
W tym modelu wszystko jest możliwe.
Zresetowałeś urządzenie ?
Nie poluzowały się zworki przy kolumnach ?
Na różnych źródłach jest tak samo ?
 

ephebopus

New member
Wszystkie zworki sprawdzone i dokrecone. Sprawdzalem na kinie i stereo i jest to samo. Zrobilem wlasnie reset systemowy i nadal jest to samo... Nadal prawy glosnik nie ma praktycznie basu choc basowy glosbik drga natomiast kewy ma go duuzo. Po zamianie stronami glosnikow jest to samo...:-(
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

valdi74

Member
Nadal prawy glosnik nie ma praktycznie basu choc basowy glosbik drga natomiast kewy ma go duuzo. Po zamianie stronami glosnikow jest to samo...:-(
Basowy głośnik gra ale nie ma basu? Dziwne. Jak dokładnie zamieniłeś stronami głośniki (kolumny oraz kabelki)? Spróbuj zamienić tylko kabelki przy ampli, bez przenoszenia głośników. Co prawda niezbyt się na tym znam, ale może gra rolę fizyczne umiejscowienie głośników?
 

ephebopus

New member
Hk pojechal dzisiaj kurierem do serwisu. Zobacze co mi tam zrobia. Pytanie dkugo trzeba czekac na zwrot ampli z serwisu HK?
 
Do góry