hk avr 165 czy ktoś się zna

bananapops

New member
Cześć, pare tygodni jestem w posiadaniu wzmacniacza HK avr 165 i głośników 5.1 tej samej firmy. Jednak mam już dość sluchania w AŻ tak niekomfortowych warunkach, jakim jest szum dobiegający z głośników.. na najniższych db jest taki sam jak na największych... + jeszcze te okropne syczenie ze wzmacniacza... ludzie zestaw za 4 tyś złotych!! Miałęm pierwotnie podłaczone wszystko do wzmacniacza kablami hdmi i potem jednym hdmi do tv i grało wszystko z tym syczeniem rownie glosno co teraz przy podłaczeniu wszystko do tv i optykiem do wzmaka.... poprostu sie na tym nie znam i nie wiem czy nie zglosic reklamacji albo sprzedac i wymienic na oknyo
 

bananapops

New member
moga byc i z papieru zrobione, tutaj chodzi o amplituner ktory wlasnie byc moze sie zepsul albo ja cos zle podlaczam, w kazdym razie jak przelaczam na opcje hdmi to nic nieslychac tylko jego jak zmija no ale jak przelacze juz na optyk z ktorego idzie dzwiek z tv to z glosnikow wydowyba sie szum jakby z drzew lisciastych no moze przesadzam ale czy powinno byc takie cos slychac
 

bagiennik

New member
Bez reklam
Oczywiście że nie powinno.
Koniecznie zrób reset ustawień fabrycznych i sprawdz jeszcze raz wszystko dokładnie. Jeżęli to nie pomoże to zostaje serwis.
Harmany są niedopracowane i bardzo awaryjne więc mógł sie zepsuć.
 

bananapops

New member
doszlem do tego, musialem zmienic opcje ufd fade na off, bo gdy miałem ustawione np na czas to w ampli gasl wyswietlacz w zaleznosci ile bylo sekund ustawionych, no i wowczas wlasnie tak syszał
 
Do góry