HK 3490 + dali concept 6 i 70%muzy

wideos

New member
No właśnie przymierzam się do takiego zestawu, jak myślicie zagra to przyzwoicie? Pokój to taki kwadracik 5x5m + otwarte przejście do kuchni (2x3m). To co posiadam to plazmę 42" panasonica, PS3 i BR pioneer BDP-430. Lubię sobie posłuchać dobrej muzy (Dżem, Maksim, trochę disco, dobrego rocka), oraz radyjka, byłbym zapomniał o swoich pociechach one też będą słuchały, sle trochę ostrzej AC/DC, Metallica itd . Budżet to tak 3tys (+,- 300zł) , zmieszczę się w tej kasie?
A może denon DRA500 do tych kolumienek, lub yamaszka RS-500?
Aha i napiszcie jeszcze gdzie to najlepiej kupić :)
 

wideos

New member
Bardzo dobry zestaw, bardzo dobry. Dopytaj o szczegóły Blackninja.
Ech!..... , cholerka, też mi się tak wydaje , że powinien być dobry, ale robiąc dzisiaj pomiar szafki pod telewizorem okazało się że mam 14,5cm miejsca na ten sprzęcik, a to sporo za mało. Mogę jeszcze w ostateczności tv rzucić na ścianę a ampli wtedy na szafkę, ale na ścianie kolejna przeszkoda: takie płytki o nieregularnym kształcie z kamienia i jeszcze 2 się ruszają, nie daj boże jakby to poleciało :grin:
Więc co tam zmieścić ?
 

wideos

New member
Znalazłem takie cosik: Marantz SR 5023 (ma 104mm wysokości, czyli wcisnę go w moją szafkę) + frony Dali concept 6, lub (trochę taniej będzie ) JBL E80.
No chłopaki szybciutko, bo chcę zamawiać, co do tego ampli, ( bo ze względu na rozmiary tylko ten wchodzi w grę) dali czy jbl.
 
Do góry