Hk 260 czy denek 1911?

milewski81

New member
MAM ZESTAW ACOUSTIC ENERGY AELITE 3 5.1 SPEAKER PACKAGE z tym ze gra to teraz z wzamcniaczem stero i teraz potrzebuje do tego ampli bo centralny i tyły są nie wykorzystywane - KINO MUZYKA 50/50. Nigdzie nie maja takiego zestawu zeby zrobic odsłuch :/

Co lepiej się będzie nadawało?
 

moods

New member
MAM ZESTAW ACOUSTIC ENERGY AELITE 3 5.1 SPEAKER PACKAGE z tym ze gra to teraz z wzamcniaczem stero i teraz potrzebuje do tego ampli bo centralny i tyły są nie wykorzystywane - KINO MUZYKA 50/50. Nigdzie nie maja takiego zestawu zeby zrobic odsłuch :/

Co lepiej się będzie nadawało?


Obawiam się,że żaden z zaproponowanych przez Ciebie ampli nie napędzi twojego zestawu.Dla porównania podpowiem,że sam mam Aelite 3 na przód i Aelite 1 na tył i to wszystko podpięte pod Pioneera SC-LX72. Kino jest bez zastrzeżeń (naprawdę).Stereo pozostawia jednak lekki niesmak tzn przy cichym słuchaniu(do 55bB) odczuwam brak mocy.Podane przez ciebie ampli mają mniejsze zasilacze więc sytuacja będzie wyglądała podobnie.
 

milewski81

New member
a to dobre :) zjechałem 4 sklepy w Warszawie i nigdzie nie mają HK 260! wrrr muszę się wstrzymać do wtorku - twierdzą że się wszytko sprzedało :/
 
Do góry