Hitachi 42PD9700

ygrek

New member
marek_13 napisał:
najlepiej by było gdybym to mógł tutaj na forum do sekcji download mógł dopisać pro publico bono, ale nie wiem jak :cry: . poza tym mam z netem kłopot, bo mi się repeater zwalił i muszę wynurzać się z basementu na powierzchnię ;) , ale postaram się.

Marku, a może spakuj tego pdf-a do rar-a i wstaw na www.rapidshare.com
W ten sposób zrobisz raz upload na serwer i każdy kto będzie miał potrzebę sobie sciągnie. Jak by co służę pomocą na gg3490136.

Pozdrawiam
 

ygrek

New member
marek_13 napisał:
no zrobiłem ten upload
plik nazywa się PD9700_Polish-ver2-01.rar rozmiar 7813 Kb
stronka - www.rapidshare.com

jak wam się uda ściągnąć - napiszcie

pozdro all
niestety tak tego nie sciągniemy, po zakończeniu uploadu powinien wyskoczyć link, który powinieneś wkleić.

Prześlij mi plik na skype ( ygrek7 ), a ja jeśli pozwolisz wstawię go na serwer, co by wszyscy co chcą, mogli go pobrać.
pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

marek_13

New member
ygrek napisał:
niestety tak tego nie sciągniemy, po zakończeniu uploadu powinien wyskoczyć link, który powinieneś wkleić.

Prześlij mi plik na skype ( ygrek7 ), a ja jeśli pozwolisz wstawię go na serwer, co by wszyscy co chcą, mogli go pobrać.
pozdrawiam
stało napisane, że wszyscy, którzy znają nazwę pliku mogą se go ściągną - ale ok ;) spróbuję skypa
 

luis

New member
ygrek napisał:
Dzięki uprzejmości naszego kolegi Marka_13 otrzymałem od niego instrukcje PL i za jego zgodą wystawiłem na zewnętrzny serwer, aby każdy mógł sobie pobrać i jeszcze lepiej wykorzystać swój nowy nabytek.
Wszelkie podziękowania proszę kierować do w.w. osoby.:)

http://rapidshare.com/files/23810267/PD9700_Polish-ver2-01.rar.html


Pozdrawiam


:krol:
No i jest ok. Mam tę instrukcję już u siebie. Ogromnie dziękuję Markowi 13 i Ygrekowi. To jest prawdziwe forum dające możliwość poznania sprzętu przed zakupem, a potem satysfakcji z jego nabycia. Tak jak większość facetów kierowałem się jedynie wartościami użytkowymi, a nie wyglądem zewnętrznym (pionek ma ciut lepszą zewnętrzną prezencję ale ciut gorsze wnętrze - tak mi się wydaje)
Szczególne dzięki Goliatowi. To przez Ciebie zrezygnowałem z pionka na korzyść hitka. :D
 

luis

New member
Goliat napisał:
To bym prosił też w pdf-ie bo jakoś nie chce mi się czytać tej książki
goliat5@op.pl
a dla wszystkich podglądaczy "niezdecydowanych" wklejam przekupioną opinię z miesięcznika Audio (która jest stronnicza i nie ma nic wspólnego z prawdą ;)) http://www.audio.com.pl/testy/monitory i tv/hitachi 42pd9700.pdf
Pozdrawiam.

Czegoś nie rozumiem. Goliat jaka jest ta prawda? Bo dla mnie jest to artykuł może sponsorowany, ale daje jakiś obraz o tym telewizorze.
Pozdrawiam Wszystkich
 

Goliat

New member
Bez reklam
luis napisał:
Czegoś nie rozumiem. Goliat jaka jest ta prawda? Bo dla mnie jest to artykuł może sponsorowany, ale daje jakiś obraz o tym telewizorze.
Pozdrawiam Wszystkich
Kolego luis wczoraj był 1-kwietnia więc sobie odpowiedz :p .....a w dodatku mrugałem na zakończenie więc troszkę więcej spostrzegawczości ;);););)
Pozdrawiam.
 

bankrootghost

New member
niestety muszę stwierdzić, że pomimo Prima Aprilis cytowana tu recenzja pachnie rzeczywiście na mocno sponsorowaną

Jak bowiem inaczej określić poniższy cytat:

Dynamika zmian obrazów i kolorów jest bez
zarzutu, w tym względzie żaden LCD nie ma najmniejszych
szans, przewaga PDP, a szczególnie
42PD9700 wydatnie to ujawnia. Najbardziej imponuj
ące są fragmenty, w których zmiany tonacji
są minimalne, a prędkość ogromna. Polecam
sprawdzenie tej cechy na nocnych, bardzo słabo
oświetlonych scenach. Jeżeli w dodatku zdarzy się
nagły wybuch bądź włączenie oświetlenia, to zalety
Hitachi ujawniają się z jeszcze większą siłą.


z problemami ujawnionymi nie tylko w Polsce a przedstawionymi tutaj w dniu 26 marca przez kolegę kacper_74. Przecież to kpina
 

Goliat

New member
Bez reklam
bankrootghost napisał:
niestety muszę stwierdzić, że pomimo Prima Aprilis cytowana tu recenzja pachnie rzeczywiście na mocno sponsorowaną

Jak bowiem inaczej określić poniższy cytat:

Dynamika zmian obrazów i kolorów jest bez
zarzutu, w tym względzie żaden LCD nie ma najmniejszych
szans, przewaga PDP, a szczególnie
42PD9700 wydatnie to ujawnia. Najbardziej imponuj
ące są fragmenty, w których zmiany tonacji
są minimalne, a prędkość ogromna. Polecam
sprawdzenie tej cechy na nocnych, bardzo słabo
oświetlonych scenach. Jeżeli w dodatku zdarzy się
nagły wybuch bądź włączenie oświetlenia, to zalety
Hitachi ujawniają się z jeszcze większą siłą.


z problemami ujawnionymi nie tylko w Polsce a przedstawionymi tutaj w dniu 26 marca przez kolegę kacper_74. Przecież to kpina
Nie wiem czy kpina ja na ustawieniach przedstawionych na forum (ujawnionych :p) nie mam żadnego pulsowania .... być może mam TV już po zmianie softu (zakup wrzesień ubiegłego roku) ... więc trudno zrozumieć mi wywody tego typu ..... a że PDP (ale porządny PDP) gra o niebo lepiej od LCD to przecież fakt więc być może stąd ta opinia :)
No ale poprzekomarzać się przecież można a szkoda bo uważam że nasze forum jest zdominowane przez "naukowców" :(
Pozdrawiam.
 

ygrek

New member
Ja mimo ustawienia TV wg własnych ustawień, nie stwierdziłem tzw. migotania czy zmiany jasności obrazu. Do obrazu nie mam żadnych zastrzeżeń i uważam że jest to naprawdę dobry wybór za te pieniądzę.
Jeśli chodzi o samą recenzję, trzeba traktować je z przymrużeniem oka, ponieważ każdy ma inne gusta, a po drugie gazeta Audio bardziej traktuje o sprzęcie hi-fi i hi-end i nie jest typowym pismem o tematyce kinowo-telewizyjnej. Pewne błędy trzeba im wybaczyć, albo iść zobaczyć na własne oczy i wyrobić sobie własne zdanie na temat danego produktu.

Pozdrawiam
 

Goliat

New member
Bez reklam
ygrek napisał:
Ja mimo ustawienia TV wg własnych ustawień, nie stwierdziłem tzw. migotania czy zmiany jasności obrazu. Do obrazu nie mam żadnych zastrzeżeń i uważam że jest to naprawdę dobry wybór za te pieniądzę.
Jeśli chodzi o samą recenzję, trzeba traktować je z przymrużeniem oka, ponieważ każdy ma inne gusta, a po drugie gazeta Audio bardziej traktuje o sprzęcie hi-fi i hi-end i nie jest typowym pismem o tematyce kinowo-telewizyjnej. Pewne błędy trzeba im wybaczyć, albo iść zobaczyć na własne oczy i wyrobić sobie własne zdanie na temat danego produktu.

Pozdrawiam
Podzielam twoje zdanie ale naprawdę żal mi "znafcuf" (celowe :p) którzy w każdym temacie dorzucają swoje 3-grosze.
Poważam tylko posiadaczy (domowych a nie zawodowych) którzy w "praniu" mogą doświadczyć wrażeń ze swoim sprzętem i ocenić tak jak jest naprawdę a nie tylko nabijać punkty (według mnie bez sensu :()
Pozdrawiam.
 

bankrootghost

New member
Goliat napisał:
Podzielam twoje zdanie ale naprawdę żal mi "znafcuf" (celowe :p) którzy w każdym temacie dorzucają swoje 3-grosze.
Poważam tylko posiadaczy (domowych a nie zawodowych) którzy w "praniu" mogą doświadczyć wrażeń ze swoim sprzętem i ocenić tak jak jest naprawdę a nie tylko nabijać punkty (według mnie bez sensu :()
Pozdrawiam.

kogo masz konkretnie na myśli ?
 

marek_13

New member
u la la - cuś się ostro zrobiło ? :eek:k:
goliat - swoją drogą masz chyba obsesję na punkcie punktów - kogo to obchodzi w ogóle???
 
Ostatnia edycja:

Goliat

New member
Bez reklam
marek_13 napisał:
u la la - cuś się ostro zrobiło ? :eek:k:
goliat - swoją drogą masz chyba obsesję na punkcie punktów - kogo to obchodzi w ogóle???
Poprzeglądaj troszkę forum to załapiesz (chyba ;) ) o co mi chodzi ....... co niektórzy walczą w jednej chwili na wątku:LCD,PDP tylna projekcja i projektory...... a zaraz są w kinie domowym (i to w tym za 1000PLN i 50000 PLN)....sam będąc już seniorem tematu (sprawdzone organoleptycznie w domu kilkadziesiąt zestawów stereo i kilkanaście KD) mam zdecydowanie niechętny stosunek do ludzi którzy poczytają trochę:Audio , Hi-Fi i Muzyka i inne czasopisma a także (co gorsze) gazetki via:Auchan,Tesco,real ,MM itp.... i zaczyna się przekomarzanie (które nie ma nic wspólnego z rzetelną dyskusją!!)
Dlatego wiedząc co piszę Pozdrawiam.
p.s. no chyba mnie o to z moimi warnami nie podejrzewasz????? :(

bankrootghost napisał:
kogo masz konkretnie na myśli ?
No przecież nie ciebie ...ty jako wytrawny użytkownik Hitachi 42PD9700 masz spore doświadczenie i wiesz co masz no i piszesz ;)
Pozdrawiam.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

bankrootghost

New member
widzę, że wątek obciął kolejny specjalista od plazm :razz:

W żaden sposób nie miałem zamiaru wzbudzać tutaj burzy.
Skonfrontowałem artykuł (pisany przez "naukofca") z opinią jednego z użytkowników (a Twoim zdaniem takich poważasz).
Ciekaw byłem wniosków.

Zamiast wniosków padły słowa o niepoważaniu i lekceważeniu "naukofców", dalej poszły kompletnie idiotyczne uwagi i wnioski (że wiedzę mam z gazetek).
Zatem oświadczam Ci kolego Goliat, że chętnie podyskutuję z Tobą na temat plazm i innych elektronicznych gadżetów.
Twój podpis z kupą kabli i innego złomu przynajmniej na mnie nie robi żadego wrażenia, nic Cię nie upoważnia do lekceważenia opinii innych tylko dlatego, że przemieliłeś tony sprzętu.
czasem warto wiedzieć jak to działa.

PS. cześć dnc. wiesz już jaki kolor ma fosfor w plazmach ?
 
Ostatnia edycja:

kol350

New member
to chyba jest temat o pd9700???




ale wydaje mi się że ktoś zaczął uprawiać tu jakąś politykę?




a jeżeli schdzimy na temat KD to moja opinia jest że te wszystkie graty to syf ! (ja również przetestowałem kilka zestawów i pozostałem przy stereo)
 

bankrootghost

New member
kol350 napisał:
to chyba jest temat o pd9700???

ewidentnie masz rację i o tym pisałem.
Faktem jest, że go nie posiadam, co zdaniem Goliata wyklucza mnie z zabierania głosu w tym wątku (nie mam też Sony, więc rozumiem, że tam też nie mogę).
Chcę kupić Hitachi, tego nie ukrywam.
Zbieram opinię, czasem przez zderzenie opinii innych, co spotkało się tutaj z jakimś przedziwnym atakiem.
Nie będę już tego komentował.
Wszystkich urażonych przepraszam
 

Goliat

New member
Bez reklam
bankrootghost napisał:
ewidentnie masz rację i o tym pisałem.
Faktem jest, że go nie posiadam, co zdaniem Goliata wyklucza mnie z zabierania głosu w tym wątku (nie mam też Sony, więc rozumiem, że tam też nie mogę).
Chcę kupić Hitachi, tego nie ukrywam.
Zbieram opinię, czasem przez zderzenie opinii innych, co spotkało się tutaj z jakimś przedziwnym atakiem.
Nie będę już tego komentował.
Wszystkich urażonych przepraszam
Nie ma sprawy tyle że po kilku stronach o imporcie Hitachi z GB teraz było znowu o miganiu (zciemnianiu czy rozjaśnianiu) ...... takich objawach których nie mam więc zrozum że możemy powymieniać się doświadczeniami a nie być może objawami uszkodzenia TV.
Pozdrawiam. (i życzę dobrego wyboru)
 
Do góry