Hisense U8QF vs Sony XH90

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Właśnie sprawi się i to bez wątpliwości najlepiej !!!!
Pakiet - podaj proszę maila to CI wyślę.
 

MIIKI

New member
Udało się komuś przetestować U8QF? Podobno nowe oprogramowanie poprawiło problemy z odwzorowaniem ruchu i wygaszaniem. Sporo pozytywnych opinii użytkowników na avforums, na YT test z grudnia w którym testujący stwierdza poprawienie pierwotnych błędów...

Cena 3899 zł z pakietem dla niebieskich.
Aktualne? Jaki model? Jaką cenę możesz zaproponować na 55CX?
 

Petru23

Banned
Udało się komuś przetestować U8QF? Podobno nowe oprogramowanie poprawiło problemy z odwzorowaniem ruchu i wygaszaniem. Sporo pozytywnych opinii użytkowników na avforums, na YT test z grudnia w którym testujący stwierdza poprawienie pierwotnych błędów...


Aktualne? Jaki model? Jaką cenę możesz zaproponować na 55CX?

Chyba jednak nie poprawili kwestii ruchu i ogólnie skalowania.
https://www.avforums.com/threads/hisense-u8q-55-issues.2341295/
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Na 55CX masz specjalną ofertę dla niebieskich , plus pakiet , plus słuchawki, plus soundbar za pół ceny.
 

Mariobull23

New member
Na konkurencyjnym forum napisano że test u8q i u7q będzie w ciągu tygodnia. W końcu coś się ruszy [emoji106]

Wysłane z mojego M2007J3SG przy użyciu Tapatalka
 

12jojko

Banned
Na konkurencyjnym forum napisano że test u8q i u7q będzie w ciągu tygodnia. W końcu coś się ruszy [emoji106]

Wysłane z mojego M2007J3SG przy użyciu Tapatalka

Na zagranicznych forach piszą, że wszystkie chińczyki z roku 2020, czyli Hisense i TCL, mają problemy z matrycami i tzw. red ghosting, poszli po kosztach i wpakowali gorsze matryce niż w 2019 roku. W temacie Hisense dużo się pisze o płynności ruchu, stutter czy jak to się tam zwie, i do tej pory tego nie poprawiono, w recenzjach ten temat jest zazwyczaj pomijany. No i trzeba pamiętać, że siedzi tam ich własny smart, który pewnie ma ograniczenia, jeśli chodzi o apki, i to pewnie dużo większe niż Tizen czy webOS. Inna sprawa, że mogą być problemy z reklamacjami, bo ja nie wiem, jaki ten ich serwis. W Ameryce to mają raj, dużo tańsze telewizory i dużo lepszy wybór.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
ever 86 - a ile masz max kasy ?
Na czym CI najbardziej zależy ?
Jak będziesz niebieski masz specjalną ofertę i to z pakietem dodatkowym.
 

emdzy

New member
Hej,



Ja kupiłem Hisensa 65U8QF, póki co poraża mnie jego wielkość, ale martwi mnie niewyraźna trzcionka na menu NC+ czy Netflixie... no i ten jebitnie czerwony napis netflixa mnie rozwala. Nic nie ustawiałem jeszcze, nic nie kalibrowałem, nawet nie wiem jak to zrobić.
 

emdzy

New member
Dzięki, odkopałem ten filmik, wieczorem do tego siądę. A mogłem wziąć jakiegoś samsunga i sie nie martwić :) to mi sie wynalazków zachciało...
 

conqest

Well-known member
Bez reklam
Bez paniki - samsung wcale nie musi być lepszy, a wręcz przeciwnie nie jeden będzie gorszy od tego hisense. Żaden tv po wyjęciu z pudła nie świeci idealnie, każdego trzeba ustawić pod siebie
 
Do góry