HiMedia Q10 Pro - wszystko o odtwarzaczu

venomas200

New member
Bez reklam
Czy na wersji 2.04 działa już poprawnie kodi. A mianowicie mam na myśli że tylko w Jarvis 16.1 i 1.10 sofcie działa poprawnie zarówno wtyczka np exodus i wrapper. Na innej konfiguracji wywala sie

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka
 

Bejziczek

Member
Czy na wersji 2.04 działa już poprawnie kodi. A mianowicie mam na myśli że tylko w Jarvis 16.1 i 1.10 sofcie działa poprawnie zarówno wtyczka np exodus i wrapper. Na innej konfiguracji wywala sie

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka
To na FW 2.04 wywal Kodi 17 i zainstaluj 16-kę lub poszukaj na futeko.com rozwiązań pasujących do Kodi 17
 

Key_PL

New member
Gdyby ktoś potrzebował - kupiłem na tym forum TV z ładnie działającym androidem, więc sprawy mi się dublują i mam do odstąpienia Q10 Pro. Oczywiście z gwarancją i wszystkimi pudłami. Gdyby ktoś reflektował, proszę na priv.
 

Bejziczek

Member
Działa Wam aplikacja Player ?
U mnie wyświetla się błąd "Ta aplikacja nie może uruchomić tego urządzenia"
U Was też?
FW 2.04 custom futeko
 

tomas8234

New member
Witam
jestem szczęśliwym posiadaczem Himedia Q10 pro które ma w sobie FIRMWARE 1.0.9 na androida 5.1:)
I mam zapytanie do forumowiczów czy warto przejść na androida 7 i FIRMWARE 2.0.4 czy wszystko działa jak należy, czy się sprzęt nie wiesza,? Czy kodi działa z dźwiękiem HD? Każda odpowiedz mile widziana
 

Kirek50

Moderator
Bez reklam
Być może skończą się narzekania na brak w naszym playerze menu Blue-ray. Pojawił się firmware 2.0.5, który udostępnia taką możliwość. Tutaj szczegóły. http://www.futeko.com/newforum/index.php?topic=2291.0

A oto changelog 2.05

1. Skype updated.
2. Newly added account management option to Settings .
3. Network Neighborhood optimized to maximumly eliminate no response situation.
4. Media Center optimized to fix the ultra long context might not be able to display problem.
5. Loading note added to the top right corner of media center when it is loading the list.
6. A blue edge appear when playback video at 2.35:1 ratio issue fixed
7. Occasionally not able to display Chinese subtitle of 4K Blue-ray videos issue fixed
8. Continual restart result in crash issue fixed
9. Pre-existing stop running of video player issue fixed
10. Movie Bar app searching speed accelerated and posters of soap operas issue fixed
11. Movie Bar app optimized with a new info box for uninstalling U disk, and shortcut of LAN and NFS
12. Pressing 3D button resulted in crash issue fixed
13. Default the setting of video output at Advanced Settings as Extrude
14. Support BT source & sink functions
15. BD Menu supported wedlug instrukcji powyżej
 

mgolab

New member
Czy oglada ktos na tym odtwarzaczu eurosport player ? Jak zrobili najnowsza wersje eurosport playera z dostepem do lokalizacji nie moge ogladac na himedii . Pokazuje mi ; Usluga Eurosport Player nie jest dostepna w tym kraju
Czy ma ktos jakies rozwiazanie tego problemu ? Dziekuje
 

shuvarek

New member
Witam. Czy ktoś używa z Was aplikacji ElevenSports z Play Store? Mam z nią problem. Po kilku minutach oglądania transmisji na live obraz traci synchronizację z dźwiękiem, przesunięcie jest ok 3-4sek. Po ostatniej aktualizacji aplikacji eleven jest też problem z zalogowaniem, na monicie logowania brak jest danych email/hasło. Pomaga tylko reinstall apki, działa to do czasu wyłączenia odtwarzacza. Może jest jakiś inny sposób legalnego korzystania z elevensports na q10 który poprawnie działa?
Używam Q10 Pro, Android 7.0 / 3.18.24/ firmw. 2.0.4 2017
 
Ostatnia edycja:

Bejziczek

Member
Witam. Posiadam iPad Air 2 (iOS 11) i dzisiaj chciałem sprawdzić funkcje AirPlay, ale jedynie udało mi się przesyłać dźwięk z Muzyka, Deezer, TuneIN etc, ale przesyłać video nie wychodzi.
Da się? Np z aplikacji Netflix.
 

Tomek969

Member
UHD z pliku ISO

Jakby sie ktos pytal to Q10Pro czyta plik Alien.Covenant.2017.COMPLETE.UHD.BLURAY-TERMiNAL.iso z zewnetrznego dysku sieciowego, widzi dostepne sciezki audio i napisy oraz rozdzialy zawarte w image.
 
Do góry