HiMedia Q10 Pro - wszystko o odtwarzaczu

mgolab

New member
Lepszy pilot

Czy moze mi ktos polecic pilota z klawiatura i funkcja myszy najlepiej na baterie(paluszki) do tego odtwarzacza ? Dziekuje
 

venomas200

New member
Bez reklam
Ja nawet kodi nie aktualizuje. Jestem na 1.1.0 i kodi jarvis. Na nowym andku nie działa mi poprawnie USB audio pro i na nowym kodi gryzie się wraper i exodus. Tzn jak działa wraper to nie działa exodus. Jak wylacze wraper działa exodus ale nie mam wtedy playera urządzenia nie działają dźwięku hd i inne

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka
 

mufex

New member
Czy player ma możliwość wyświetlania napisów do filmów na czarnym pasku na dole ekranu? (gdy film jest z czarnymi pasami góra/dół). Można je dowolnie przesuwać ? Czcionkę można zmieniać?
 

sideswipe

New member
Bardzo, bardzo dobry odtwarzacz. Bawiłem się pierwszymi wersjami (1.08?), osobiście dostałem już z Nougatem. Generalnie miód malina a jak ktoś wyżej napisał - odtwarza wszystko.
Z czasem zastanawiam się czy Q5 nie było lepszym wyborem bo postawiłem małego nas'a na OpenWrt, ale kieszeń to kieszeń.
 

Bejziczek

Member
Witam
Q5Pro jest podpięty do routera 1Gbit przewodem i tak samo mój PeCet; oba urządzenia mają połączenia 1Gbit; do playera mam podpięty dysk usb3
Jakie prędkości powinienem uzyskiwać podczas kopiowania z peceta na player i odwrotnie ?
Na PeCecie zainstalowany Win7
Obecnie uzyskuje ok 420 Mbit/s
 
Ostatnia edycja:

bajka022

New member
Pomóżcie moi drodzy. Himedia Q5 soft 2.04 i nie moge utrzymać 10bit.palety kolorów. Przelacza mi się samo na 8 bit. Ustawiona rozdzielczosc to 2160 60 hz. Tv panas 58DX720. Z gory dziękuję za pomoc

Wysłane z mojego GT-I8190 przy użyciu Tapatalka
 
Ostatnia edycja:

ukauka

Member
Witam.
Przeczytałem wszystkie strony tego wątku i mój początkowy entuzjazm wobec tego odtwarzacza nieco ostygł, mimo tego chyba go kupię... mam tylko pytanie, czy odpuścić sobie nugata i kupić wersje z 5.1 ( jest tańsza ), bo na razie niewielu wypowiedziało się na temat stabilności FW 2.0.4. ?
 

Bejziczek

Member
Witam.
Przeczytałem wszystkie strony tego wątku i mój początkowy entuzjazm wobec tego odtwarzacza nieco ostygł, mimo tego chyba go kupię... mam tylko pytanie, czy odpuścić sobie nugata i kupić wersje z 5.1 ( jest tańsza ), bo na razie niewielu wypowiedziało się na temat stabilności FW 2.0.4. ?
Kupuje to co tańsze, a jak będziesz chciał to uaktualnisz.
Osobiście na swym Q5Pro posiadam soft z futeko.com 1.10 custom na androidzie 5.1 i niczego mi nie brakuje, Kodi używam sporadycznie
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Czy w przypadku odtwarzania treści UHD HDR wyświetla Wam w Kodi,
w informacjach, że HDR jest włączony? U mnie cały czas widnieje SDR... a wstawki mam 100% z HDR.
 

Kirek50

Moderator
Bez reklam
Wygląda na to, że na oficjalnych stronach HiMedia pojawił się firmware dający możliwość bezpośredniego update z Androida 5.1.1 do 7 - Q10 Pro (Android L to Android N) HMD-2.0.4 2017-07-05.174159. update

Czy ktoś już instalował to? Warto by parę zdań napisać, bo pomija się przy update 2.04 pośrednie firmware, czyli 2.01 i 2.03, co oszczędza dużo czasu.
 

Mirek_Gra

Member
bajka 022: "Pomóżcie moi drodzy. Himedia Q5 soft 2.04 i nie moge utrzymać 10bit.palety kolorów. Przelacza mi się samo na 8 bit. Ustawiona rozdzielczosc to 2160 60 hz. Tv panas 58DX720. Z gory dziękuję za pomoc"

spróbuj zmienić kabel hdmi na inny.
 

jasperus

New member
Panowie co oni zrobili z tym kodi 17. Na wersji 16 wszystko smigało az miło a od 17.1 to po prostu porazka. Odtwazanie wiesza sie przy probach przewijania, niezaleznie od odtwarzacza. Chyba wróce do mojego starego DUNE.
 

denbi

New member
Kurcze, od pewnego czasu waham się pomiędzy Q10 a Zidoo X10. Czytając tu co wyprawia HiMedia chyba jednak zdecyduję się na Zidoo.
 
Do góry