HiMedia Q10 Pro - wszystko o odtwarzaczu

Robsto

Member
Ja mam, co potrzeba?

Proszę spróbuj zrzucić ekran iPhona przez airplay.
Dedykowana apka - happy cast - mrugnie i wywala się.
Ściągnąłem ze sklepu Play - apkę - air screen
- ta chodzi - chociaż wciąż są reklamy co wkurza,
ale wywala się przy włączaniu filmów :(
Możesz zobaczyć czy tylko ja mam takie problemy.
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Muszę zamalować markerem, bo w nocy mam dyskotekę :lol:
A jaki masz soft w Q10 i jaki andek na twoim galaxy ?
Żeby było zabawniej, żona ma Galaxy S3 i Andka 4.4.2 - u niej HiControl hula elegancko.

Na telefonie android 6.0.1 a na Himedia najnowszy soft wgrany z forum futeko.

Ja zakleiłem te diody taśmą bo mnie ku.....a brała od tego mrugania wieczorem.
 

grzesch

New member
instalacja apek

Dziwna rzecz przy instalacji apek na Q10 - jak wysłałem z konta Play apkę z pogodą, to po chwili pojawiła się na zakładce w Q10, ale jak wrzuciłem instalkę MX Player-a na \\ANDROID_D125D\share\sdcard\Download\ i zainstalowałem, to niby jest we wszystkich aplikacjach, ale nie ma jej na zakładce. Gdzie mam jej szukać ? Próbowałem potem instalować przez konto Play, ale to samo. Czy można dodawać kolejne zakładki, bo na tej mojej zostało tylko 1 wolne miejsce ?
Tu screeny z mojej Q10:
https://drive.google.com/open?id=0B6zlKc7pm5TgczU5LTl4cFFSRHM
https://drive.google.com/open?id=0B6zlKc7pm5TgaG5ncFc2SFNLUzA
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Ja po zainstalowaniu nowego softu mam problem z total commander, wyskakuje brak dostępu do dysku podłączonego na USB 3.0.
 

bajka022

New member
Witam serdecznie.
Nie wiem gdzie o to zapytać. Czy H96pro+ po podłączeniu do denon avr.2713 będzie udostępniaj dźwięk 7.1 true HD?
Z góry dziękuję za odpowiedź

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
 

ma_ko

New member
Panowie używa ktoś Andka 7 plus Kodi 17? Bo mi przy instalacji wywala przez Wraper zaraz po uruchomieniu jakiegokolwiek Filmu.
 

grzesch

New member
Wystarczy raz, później normalnie aplikacje się pokazują. Z miejscem nie wiem, bo aż tyle nie instalowałem...

Aha, no to mam przerobiony pliczek xml wyciągnięty z update.zip
Mam poinstalowane rzeczy z tego poradnika:

http://android.com.pl/artykuly/36486-android-sdk-adb-android-debug-bridge-podstawy/

Nie instalowałem sterów do USB, bo nie wiem, czy da się włączyć debugowanie i czy połączy się przez port USB. Zainstalowałem sterownik do sieci i połączyłem się po nazwie Android_D125D (port domyślny 5555). Pliczek xml przed wysłaniem wrzucamy do folderu platform-tools.

A apki dodają się na dole, nie ma kolejnych stron. Przewija się jedna strona.

Tak przy okazji, ktoś wie, którym przyciskiem na pilocie albo klawiaturze można wysunąć dolny, czarny pasek ?
 
Ostatnia edycja:

Rafał_K

New member
HiMedia Q10pro,Zidoo X9s kontra Beelink SEAⅠ

Witam.
Właśnie taki mam dylemat. Na co się zdecydować. Myślałem o HiMedia Q10Pro, ale fajnie by było podpiąć do boxa coś z zewnątrz przez HDMI jak ma to miejsce w Zidoo X9s.
Obie funkcje ma Beelink SEA I.
Jakieś sugestie i podpowiedzie z Waszej strony?

Pozdrawiam.
 

x007

New member
Hej
Mam problem jak pozbyć się krzaków z napisów?
Próbowałem zmieniać na Central Europe (ISO) i krzaki nadal są (brak PL liter)
 

mateo85

New member
Witam na jakiej zasadzie działa wam arc między amplituner i tv boxa q10 mam podpięte do ampli denon avr 1912 do arc TV sharp le830 wcześniej mogłem używać pilota od tv do wyłączenia tv, dreambox i ampli za jednym razem teraz muszę robić to każdym osobno mam tą przejściówkę cec na Hdmi przy q 10 czy są jakieś inne opcje w tv albo ampli?

Wysłane z mojego HTC One_M8 przy użyciu Tapatalka
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Hej
Mam problem jak pozbyć się krzaków z napisów?
Próbowałem zmieniać na Central Europe (ISO) i krzaki nadal są (brak PL liter)

Sam tego jeszcze nie rozgryzłem, czasem działa włączenie Auto, a czasem trzeba klikać inne standardy aż w końcu krzaki znikną. Ogólnie jest coś zrypane bo Auto powinno samo rozpoznać kodowanie/region. Jest to mega uciążliwe bo przy każdym filmie człowiek traci minutę na ustawienie kodowania napisów...
 

x007

New member
Sam tego jeszcze nie rozgryzłem, czasem działa włączenie Auto, a czasem trzeba klikać inne standardy aż w końcu krzaki znikną. Ogólnie jest coś zrypane bo Auto powinno samo rozpoznać kodowanie/region. Jest to mega uciążliwe bo przy każdym filmie człowiek traci minutę na ustawienie kodowania napisów...

Fu..k!
Czy downgrade softu pomoże? mam obecnie 1.09
Albo zmiana formatu napisów? txt / srt
 
Do góry