HiMedia Q10 Pro - wszystko o odtwarzaczu

slawkor

Member
Bez reklam
Jak ktoś jest zainteresowany mam do sprzedania himedie q10 pro kupioną 5.12.2016 wraz z nową klawiaturą i myszą bezprzewodową logitech k220.
Sprzedaje tylko dlatego że sprzedałem już całe kino domowe i na razie jest mi zbędny.
Mogę zostawić zainstalowana wersję kodi multimedia master.
Wszystko sprawne w 100%. Stan idealny. Oglądnięte 5 filmów. Zaktualizowany do 1.09.
Wiecej na priv.

Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka
 

radoskur

New member
A u mnie się okazało, że dysk 3TB był sprawny - Q10 po 3 miesiącach niestety zaczęła szwankować :-( Fakt, że z zewnętrznych dysków nadal wszystko odtwarza po USB - jednakże jakikolwiek dysk wewnętrzny włożę to śpiewka ta sama - przy próbie zainicjowania dysku i stworzenia partycji GPT czasami przejdzie czasami nie, potem już formatowania nie chce dokończyć tylko kółko się kręci i słychać z kompa dźwięki Odłączenia i Podłączenia urządzenia USB w samym KODI dysku wewnętrznego nie widzi... Próbowałem z 3 różnymi dyskami oraz kable USB 3.0 zmieniałem (łączące kompa z Q10 Pro) i nadal to samo. Czy ktoś z Was miał taki problem? Ogólnie z urządzenia jestem bardzo zadowolony tylko nie sądziłem, że tak szybko zaniemoże...
 

marmac500

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ostatnia edycja:

kwi4tek

New member
Witajcie
Jestem tutaj nowy i mam do Was pytanie, mam nadzieje, że jako doświadczeni użytkownicy mi pomożecie :) Interesuje mnie zakup tego boxa, można go dostać za ok 900zł, ale czy nie lepszym rozwiązaniem byłby zakup pełnoprawnego mini-pc typu Intel NUC? Czy ten Q10 jest wart tych pieniędzy?
 

slawkor

Member
Bez reklam
Witajcie
Jestem tutaj nowy i mam do Was pytanie, mam nadzieje, że jako doświadczeni użytkownicy mi pomożecie :) Interesuje mnie zakup tego boxa, można go dostać za ok 900zł, ale czy nie lepszym rozwiązaniem byłby zakup pełnoprawnego mini-pc typu Intel NUC? Czy ten Q10 jest wart tych pieniędzy?
Powiem Ci tak, wszystko zależy do czego będziesz go używał. Jeśli głównie do multimediów to nuc zostaje w tyle i to zdrowo, ale jeśli potrzebujesz funkcjonalności PC a filmy oglądasz sporadycznie i to tylko jakiejś małej przepustowości to wtedy nuc.
Ja mam do sprzedania himedie prawie nowa z klawiaturą i myszą jak chcesz. Sprzedaje tylko dlatego, sprzedałem kino domowe i potrzebuje kasy na auto. Znajdziesz w serwisach olx i allegro. .
Jeśli miałbym dalej kino to bym go nie sprzedawał. Na chwilę obecną jeden z najlepszych odtwarzaczy na rynku. Mieli wszystko Co wrzucisz.

Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka
 

msx

New member
witam
mam taki problem sproboje go opisac zeby bylo zrozumiale a wiec
mam podlaczone kablami HDMI pod kino domowe onkyo tuner satelitarny ultimo 4K i Q10pro , problem polega na tym ze jak odlacze q10pro od onkyo to dziala mi hdmicec z tunera , wylaczajac tuner wylacza automatycznie tv wszystko dziala super ale jesli tylko podepne pod onkyo kabel hdmi od q10pro nie da rady wylaczyc tv przez tuner , powylaczeniu tunera wyskakuje mi na ekranie tv rozdzielczosc 1080p it yle tv musze wylaczyc pilotem.
Gdzie moze lezec problem ktos pomoze co mozna ustawic w himedi zeby puszczala nie blokowala ?
Mysle ze to zrozumiale napisalem
dodam ze zmienialem podpiecia q10pro w rozne wejscia hdmi w onkyo ale to nic nie daje , jeszcze dodam ze onkyo mam podpiete po hdmi do tv pod ARC HDMI
pozdrawiam
 

slawkor

Member
Bez reklam
Ten Player nie ma obsługi hdmi cec. Problem rozwiązuje włamanie Pinu w kablu lub zakup takiego przejścia hdmi. Jak to wygląda masz w wątkach wcześniej.

Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka
 

msx

New member
Ten Player nie ma obsługi hdmi cec. Problem rozwiązuje włamanie Pinu w kablu lub zakup takiego przejścia hdmi. Jak to wygląda masz w wątkach wcześniej.

Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka

rozumie tylko ze ja nie potrzebuje zeby on mi sie wylaczal tylko potrzebuje zeby wylaczal sie tuner z tv przez hdmi ale ten q10pro tak jakby blokowal to
to czyli jak wytne mu jedna nozke z hdmi to wtedy juz nie bedzie blokowal?
 

slawkor

Member
Bez reklam
Poczytaj wątki wcześniej, ktoś tam opisywał czy to działa. Ja nie mam już kina to nie sprawdzę.

Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka
 

fenix79

Member
Zgadza się, temat wałkowany był dosyć długo parę stron wcześniej, wystarczy poczytać. Ja go rozwiązałem przejściówką, wszystko działa jak należy.
 

fenix79

Member
Moim zdaniem powinna działać do 4K ponieważ tam po drodze nic się nie dzieje. Po prostu omija pin CEC i tyle. Specyfikacja jest pewnie stara za czasów maksymalnej rozdzielczości full hd.
 

ellah

New member
Z innej beczki . Wtyczka Exodus - czy ktos wie jak odpalic film w wersji audio HD lub DTS?

Chodzi o to ze cokolwiek odpalam to jest tylko w 2ch, czy jest moze jakis inny serwis gdzi emoge znalezc filmy z lepsza sciezka dzwiekowa?
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Panowie czy ktoś z Was wie czy istnieje jakaś możliwość puścić obraz po HDMI, a dźwięk po Coaxialu? W Harman Kardon AVR170 mam możliwość wyboru wejścia obrazu i dźwięku, ale przy wyborze dźwięku z wejścia Coaxial amplituner przestawia mi wejście obrazu na CVBS, o co mu chodzi?
 
Do góry