High Definition Player - Manta HDD 1000

klolik

New member
Na konkurencyjnym forum jest dłuższy temat o tym sprzęcie i tam jeden kolega się rzucił na to, kupił i opisał zarówno plusy jak i minusy.
Linka nie wkleję, zainteresowani znajdą.
 

duszyk

New member
Lord Rayden napisał:
:grin: A jak już kupimy to napiszesz - ŻARTOWAŁEM !
no poważnie testowałem ten sprzęt, bo m.in. nim handluję na allegro, a wiele osób pytało, czy czyta mkv i jaki format napisów, no to sprawdziłem osobiście
 

akjax

New member
Jeszcze się nie spotkałem z tak wielkimi plikami zawierającymi materiał video dostępnymi w sieci P2P czy na rapidshare, może chodzi o cały sezon jakiegoś serialu w jednym pliku, albo zarejestrowane transmisje obrad naszego parlamentu z całego roku :)
 
Ostatnia edycja:

gofer

New member
Wystarczy jakaś dobra strona z torrentami hd i masz sporo filmów powyżej 10gb i nawet czasami po 20gb jeden plik, nie chodzi tu o cały sezon jakiegoś serialu bo to przecież jest podzielone na odcinki czyli na małe części:D
 

duszyk

New member
Przetestowałem odtwarzacz z plikiem mkv i pojemności ok 4,5GB (film zgrany od znajomego na kartę pamięci i podłączony do Manty przez USB); Był to film bodajże 720p; Odtwarzanie bez problemu, obraz super; Niestety nie mam czasu i łącza aby pobrać plik 15-20GB full HD
 

smalec1979

New member
Witam
Jeżeli Manta odtwarza plik mkv wielkosc 4,5GB to chyba ruszy pliki 8-10-20BG
Najważniejsze aby czytała je z napisami srt,txt i oczywiście poprzez wyjście cyfrowe coaxial lub optical podawała DTS, Dobly Digital i Dolby ProLogic.

Cały czs zastanawiam się nad MANTĄ a EMTEC movie Cube Q120 wifi 500 gb.

Panowie prosimy więcej testów i fotek

Pozdro
 

barti60

New member
Bawilem sie tym urzadzeniem ostatnio co prawda nie przez wifi ale samo odtwarzanie mkv i powiem ze bylem torszke rozczarowany.. na kompie o wiele lepiej to wyglada niz puszczone po hdmi na tv fullHD w najwyzszej rozdzialce tak troszke lepiej w 720p ale to i tak nie to co powinno byc moim zdaniem...
 

rszer

New member
TAK na linuksie.

Jak rozmawiacie ze sobą to się nie cytujcie jeśli post jest pod postem!!!!
dnc
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

ol_pi

New member
Ku przestrodze.
Urządzenie bardzo kapryśne. To, że u kogoś coś działa wcale nie znaczy, że u innych również zadziała. Testuję to ustrojstwo od października. U mnie WiFi działa z kodowaniem WEP, ale tylko złożonym z cyfr (liter nie przyjmuje).U wielu w ogóle nie działa Wlan. Funkcja NAS nie pozwala na kopiowanie większych plików. Mkv u mnie odtwarza ale bez głosu:( . Prawidłowo zdekodowany dźwięk DD lub DTS tylko z płyt DVD (kabel optyczny). Z plików dvix i hdmov mimo, ze w info jest 5.1 podaje tylko stereo:( . Nowy soft? miał być. Na forum pokazały się dwa softy beta, jeden gorszy od drugiego.
Gdybym miał w tej chwili wybierać to zdecydowanie bym dołożył do PH 110.
 

Grzegorz 1234

New member
Problemy z HD 1000

Cześć ! Jestem "nowy" na tym forum i jak zrobię coś nie tak ... to proszę o wyrozumiałość :) .
Niestety u mnie też nie dział NAS dla dużych plików a przy małych wiesza się system. Mam problem z napisami .txt w filmach. Uważam że fatalny jest interfejs do przeglądania zdjęć. Mam też problemy z Wi-Fi - dokładniej z jakością odbioru - max pokazuje 70% mimo że stoi obok nadajnika :(.
Jeżeli ktoś rozwiązał te problemy to proszę o info. Nie wiem czy jest możliwość pobrania nowego oprogramowania - mam v1.0.2
A może zwrócić to sprzedawcy i kupić Pop Corna ?
Pozdrawiam !
 

monty_p

New member
Witam!

Czy w sprawie tego wynalazku manty jest jakaś poprawa ?

Zastanawiam się nad kupnem taniego sprzętu do odtwarzania materiału w HD. TV FullHD się marnuje ;-) a nie mam żadnej cyfry czy N-ki żeby odtwarzać filmy w HD.

Natknąłem się na ten wątek i zastanawiam się nad kupnem tego HDD1000. Dziwi mnie bardzo niska cena. Obecnie można to kupić na allegro za 300zł :shock:


Proszę użytkowników tego patentu o aktualną opinię.

Z góry dziękuję

pozdrawiam
Monty
 

pitos

New member
monty_p napisał:
Proszę użytkowników tego patentu o aktualną opinię.

Z góry dziękuję

pozdrawiam
Monty

Witam, ja własnie w weekend kupiłem to urzadzenie, do nowego TV, na razie testuje, nie czyta mi .txt, ale przekonwertowuje napisy na .sub programem subeditor i jest ok z divix, probuje od wczoraj uruchomic plik .mkv 10GB z dysku podłączonego na usb, ale nie otwiera go, nie wiem co moze byc przyczyną?
pozdr.
 

nikielita

New member
AC3 polski dubinng przy odtwarzaniu mkv?

Witam.
Też posiadam właśnie ten model manty i mam pytanie, czy ktoś z was wie jak ustawić przy odtwarzaniu pliky mkv inną ściężkę dzwiękową - a konkretnie AC3 w której zawarty jest polski dubbing?
 

pitos

New member
nikielita napisał:
Witam.
Też posiadam właśnie ten model manty i mam pytanie, czy ktoś z was wie jak ustawić przy odtwarzaniu pliky mkv inną ściężkę dzwiękową - a konkretnie AC3 w której zawarty jest polski dubbing?

Witam, robiles jakis upgrade softu do Manty, bo mi nie czta mkv 10GB podlaczonego do usb z hdd
 
Do góry