Help / Help ?

CARLSBERG

New member
Witam wszyskich :) :):):)
Chciałbym zakupić amplituner (używany) do 800zł + głośnik stereo (nowe) do 900 zł ... proszę o pomoc :) - muza jakie słucham to trance/ techno/ electro/ pokój 13m2-- heh tylko się nie śmiejcie że tak mały budżet ;p
Jeżeli chodzi o ampli to mysłałem nad czym takim :

-http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=345078914
-http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=345806070


Heh nie mam pojęcia który jest lepszy a może jeszce jakieś inne wchodzą w gre..... help //
No i jakie głośnik do tego dobrać:hmm::hmm::hmm:
Z góry dziękuje za pomoc ...
 
Ostatnia edycja:

CARLSBERG

New member
Naprawde sam bym na to nie wpadł ....... !!!!!!!!!!!!
Jeszcze jakieś inteligentne porady :(:(:(:(:(:(
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

CARLSBERG

New member
A czemu akurat ten polecasz ???
Jak głośno hmm co ma ci napisać w %%% czy jak ???
Lubie głośno i dobry bass :)

Proszę nie cytować poprzednika.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

przemowroc

New member
Jak głośno to najlepiej altusy 140 + jakiś niewyszukany mocny wzmak........... Kolega podał Ci model , wystarczy wpisać w google i napewno znajdziesz jakies opinie o nim, troche wysiłku.....Sprzetów jest mnóstwo, Twój budżet nie za wielki. Poszukaj czegoś na allegro i zapodawaj konkretne pytania....
 

CARLSBERG

New member
No właśnie sprzętów jesy mnustwo tylko który wybrać .... kolega polecił H/K tylko nie napisał dlaczego akurat ten......na allegro jest pełno szmelców -- a nie chce wydać kasy na coś co mi nie pociągnie głośnków od wieży heh...
hmm nie znam się na taki sprzęcie dlatego pytam.........a na forach są zazwyczaj opinie które mają po 2 zdania ....
I z tego co czytałem w tych opiniach to altusy które polecasz są do sluchania rocka .... mają kiepski bass niby ...więc sam widzisz co po takich opiniach ;p
A Zeusy :hmm::hmm: ?? będa dobre ;p tylko co je pociągnie ..... ;p

Proszę nie cytować poprzednika.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

przemowroc

New member
Z altusami to był żart, kolumny epoki prlu miałem kiedyś takie i basuuu było bardzo dużo.... za 800zł dostaniesz naprawde dobry wzmak który bedzie lepiej grał niż amp za 2500zł
 

CARLSBERG

New member
Wszystko pięknie ładnie ale jaki wzmak np. ???? co heh
może ktoś coś konkretnie napisać ...... :confused::confused::confused::???::???::???::???:
heh tylko nie odpisujcie jak wyżej że na allegro jest pełno wzmaków hahah
bo walne śmiechem ..... konkrety ... jaki .... i jakie kolumny pociągnie :)
kurde nie znam się i proszę o pomoc !!!
propozycje anie porady w stylu że na allegro ....
wiem o tym nie jestem nie pełnosprytny haha .....

Proszę nie cytować poprzednika.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

CARLSBERG

New member
no super porada hmmm
--- a głośniki jakie to pociągnie ????

Proszę nie cytować poprzednika.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ja wolę nieporównywalnie nowego Harmana , szczególnie że mieści sie prawie w klasie cenowej , niż używane niewiadomo w jakich warunkach sprzęty bez gwarancji. O jakości też można w tej klasie opowiadać dużo . Dla mnie Harman to muzyka poezji, to radość na koniec męczącego dnia. To relaks dla skołatanej duszy.
 

CARLSBERG

New member
a ja wole coca - cole ;p
chyba zbyt dużo nie dowiem się na tym forum :(
Powiedzmy że zakupie tego HK 3380 tylko jakos nikt nie chce mi napisać jakie to głośniki pociągnie niby ma 2 x 80 vat .....
pociągnie lepsze głośniki niż te z marketu hehe ???????????

Proszę nie cytować poprzednika.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Pablo1964

New member
Bez reklam
No cóż - po ostatnim poście rzeczywiście widać, że się kompletnie nie znasz. Tylko dlaczego śmiejesz się z tych, którzy się znają na rzeczy?

HK 3380, do tego kolumny np. JBL ES80 i zagra lepiej i głośniej od hipermarketowego sprzętu z napisem 100000 WATT. Natomiast to nie jest sprzęt do kolumn za 50 zł i to trzeba sobie jasno powiedzieć.

Natomiast chcąc się zmieścić z wszystkim w budżecie 900 zł musisz śledzić allegro i łapać okazje, ewentualnie konsultować tu konkretne przypadki. To wymaga pracy i czasu, nikt za Ciebie tego nie zrobi.
 
Ostatnia edycja:

CARLSBERG

New member
Dzieki stary w końcu ktoś coś napisał po ludzku :)
a nie po jednym zdaniu .... przecież napisałem że się nie znam....
Gdybym się znał nie zamieścil bym tu postu :D
A fakt że ktoś pisze po jednym zdaniu świadczy o tym ,że też się nie zna i nie rozumiem poco pisze !!!!!
p.s. lukam na allegro już od paru tygodni :)
pozdro dziex :)

Proszę nie cytować poprzednika.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry