Helikopter w ogniu na Blu-ray

reters

New member
Witam.Czy moglby ktos z posiadaczy wyzej wymienionego tytułu opisac jakosc filmu..szczególnie chodzi mi o obraz? Zamierzam go kupic w [SIZE=-1]najbliższym[/SIZE] czasie i fajnie by bylo jak by ktos z was mi napisal czy warto jest wydac te ponad 100zl.Dzieki i pozdrawiam:)



ORTOGRAFIA!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Fanek

New member
Bez reklam
reters napisał:
Witam.Czy moglby ktos z posiadaczy wyzej wymienionego tytułu opisac jakosc filmu..szczegulnie chodzi mi o obraz? Zamierzam go kupic w [SIZE=-1]najbliższym[/SIZE] czasie i fajnie by bylo jak by ktos z was mi napisal czy warto jest wydac te ponad 100zl.Dzieki i pozdrawiam:)
http://bluray.highdefdigest.com/blackhawkdown.html
nie ogladałem tego filmu w HD, ale patrze w tej chwili an screeny na hdbits, masakra, 720p wygląda świetnie, a 1080i już wogle nice !

co moge wiecej napisać? kupuj :)
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
Film jest w świetnej jakości, jednak reżyser zastosował bardzo dużą ilość ziarna, co nie wszystkim się podoba.
 

garniec

New member
ar2 napisał:
Film jest w świetnej jakości, jednak reżyser zastosował bardzo dużą ilość ziarna, co nie wszystkim się podoba.
Ale to już kwestia gustu. Dzieki temu stworzyli klimat walki, kurzu i ogólnej rozwałki. Wczoraj leciał film w tv i nawet w zwykłej jakości robi wrażenie, co dopiero w hd...
 

Borixon

Active member
Bez reklam
Ziarna jest sporo mi sie to średnio podoba, podobnie jak w ''300'' choć tam było go chyba mniej i wyglądał lepiej, było też tak w ''Człowiek w ogniu''.
 
Do góry