Heco aurora 700 5.1

legaar

Member
Witam,

Który zestaw wg Was byłby lepszy ?
https://kon-sul.pl/kino-domowe/zestawy-kina-bez-napedu/pioneer-vsx-934-s-heco-aurora-700-51
https://kon-sul.pl/kino-domowe/zestawy-kina-bez-napedu/yamaha-rx-v585-heco-aurora-700-51

Póki co mam 12 letnie plastiki LG i już mam dość, kumam ze trzeba zrobić odsłuch (btw w 3city ktoś mógłby coś polecić ?) ale heco sporo osób poleca (wczesnej myślałem o jbl studio 280) a patrząc po cenach samego zestawu heco 700 5.1 to nawet jakby któryś z tych ampli dźwiękowo mi nie podzszedl z tymi kolumnami to zawsze go mogę sprzedać i kupić coś lepszego ;) onkyo 840 albo denon 4500

Generalnie chciałbym moc oglądać kino na netflix / hbo go ale tez posłuchać muzy tak 50/50 muza rożna od akustycznej, przez U2, Nirvane do hip-hop. Pokój spory ok 30m i jeszcze wyjście na jadalnie / kuchnie kolejne z 50m
 

DarkMag

New member
Mam je z Onkyo 686 i jestem zadowolony.
Blackninja zrobi Ci dobrą cenę z Onkyo.
Ale ja bym brał od razu RZ840. Szczególnie w muzyce czuję, że brakuje im mocniejszego ampli. Ewentualnie 696 bo ma pre out i jakiś wzmacniacz do tego. W sumie ostatnio myślałem nawet co było by lepszym rozwiązaniem.
 

legaar

Member
Dlatego się właśnie zastanawiam czy nie wziąć któregoś z tych zestawów i odrazu sprzedać ampli jako nowy bo wtedy sama cena setu 5.1 wychodzi ok 5k - BlackNinja Za tyle da się u Ciebie kupić Heco Aurora 700 5.1 set ?
 

legaar

Member
Chyba znam odpowiedź (bo szukałem po necie i nie znalazłem) ale zapytam się fachowców - czy Heco robi głośniki bibolowe ? żeby dać na tył jako surroundy zamiast tych Heco Aurora 300 ? pokój mam długi i kanapę niestety na ścianie więc pomyślałem że bi/dipolowe będą lepsze ?

I jeszcze jedno pytanie - ampli wezmę na pewno RZ840 (już tak przyszłościowo :)) - czy Klipsch RP-260 (można jeszcze kupić w całkiem fajnych cenach) to do kina i muzyki będą porównywalne kolumny do Auror 700 ?
 

ikar1975

Active member
Bez reklam
Nie robi. Ja posiadam na przodzie heco a tył ogarniaja jeszcze ze starego zestawu Monitor Audio Bronze FX w tym samym kolorze, dodam tylko że od Blacka :) . Pzdr
 

Baltazar Gąbka

New member
Bez reklam
Klipsch to bardziej trotyl. Patrz na RP-6000F, bo to aktualniejsze. Inni teraz płaczą, bo obudzili się z dokupieniem reszty do frontów, a tu lipa z dostępnością.
 
Do góry