HDR Netflix

Pauloo83

New member
Witam chciałbym zapytać jak wyłączyć HDR w LG 49UN71003LB podczas włączania niektórych seriali automatycznie przełącza mi na HDR opcje obrazu tylko wtedy są dla HDR i nie mogę tego zmienić na ustawienia inne . Czy ma ktoś pomysł jak to wyłączyć ?
 

Dubek

Member
Bez reklam
Pewnie w ustawieniach tv masz włączone automatyczne przełączanie na tryb HDR kiedy tv wykryje że plik źródłowy jest nagrany w HDR.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
HDR nie da się wyłączyć. !
Jest inny dostęp do regulacji w menu obrazu.
 

marikak97

Member
Mi na sony jeszcze nigdy sie nie włączył HDR , i mam automat myslałem ,że jest cos skopane ,ale gdy zmieniłem ustawienia i oglądałem materiał na YT ,zniechęciło mnie to do oglądania w tym trybie.... Czy tylk ja mamtakie wyobrażenie ?
 

Caparzo

New member
Bez reklam
Tak jak pisze kiki, nie da się wyłączyć HDR, na żadnym tv.


jakoś ja moge zmienić tryb w tv i nie ma hdr, a gdy chce hdr to włączam efekt hdr i wybieram pomiędzy jasny, średni, mocny ..

na konsoli to samo, grałem chwile w cyberpunk w hdr to pompelina, więc wyłączyłem ten badziew
 

gatar

Active member
Bez reklam
W momencie włączania materiału HDR na moim OLED55B7V w prawym górnym rogu ekranu na kilka sekund pojawia się napis HDR ew. Dolby Vison i oczywiście obraz staje się "intensywny" :)
 
Do góry