HDMI problem - kino+plazma Panasonic

AsKier

New member
Plazmę posiadam od poniedziałku - model: TH-37PV7
kino domowe to
px.gif
SC-PT850

podłączyłem kablem HDMI i było ładnie pięknie...do dziś...

włączam sobie TV odpalam Viera LINK i chcę włączyć głośniki kina domowego co by mi odtwarzały dźwięk z telewizora i NIC !! przez poprzednie dni działało a dziś coś padło...:(

zrobiłem inaczej odpaliłem filmik DVD i przez Viera LINK przełączyłem z głośników kina domowego (normalnie działają - kino bez zastrzeżeń, radio, CD filmy) na głośniki TV i ku mojemu zdziwieniu- myślełem, że jak nie działa w jedną stronę to nie będzie w drugą - DZIAŁA....

no to biegiem po kabel SCART (czy tam eurozłącze) - podpinam i działa malina oczywiście przełączanie nie to ale co tam ważne że działą...

moje pytanie co jest nie tak - czy Plazma czy kino domowe??

próbowałem przestawiać całe menu i jednego i drugiego - na HDMI nadal nie działa...restarty menu itd...NIC :(

Jeśli jest coś nie tak z kinem to być może Viera LINK przełączając kino na AUX, i to AUX nie rozpoznaje sygnału - mało prawdopodobne...
Jeśli jest coś nie tak z telewizorem to pewnie nie wyrzuca on sygnału audio przez HDMI ale odczytywać sygnał audio z kina odczytuje....

może coś przycisnąłem w co wątpię - doprowadziłem do ustawień fabrycznych i nic...

kabel??? nie sądze, nowy - chodził 2-3 dni - wyświetla poprawnie...

POMÓŻCIE....tak wiem reklamować - tylko najpierw musze wiedzieć co ..:hmm::(:(:(:(
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
zresetuj jeszcze raz i wyciągnij wtyczkę z sieci. Jeśli nie pomoze czeka cię wezwanie serwisu. Ponieważ d kilku dni Panasonic wprowadził nową ofertę naprawy i zgłoszenia , więc nie masz problemu bo to serwis dojeżdża do Ciebie i sprawdza wszystko w domu.
.http://www.panasonic.pl/?profi
Przeczytaj
 

AsKier

New member
tak wiem tylko nie wiem co reklamować ?? napisze, że tv bo co niby innego? kino działa wysmienicie...a moim zdaniem to TV nie wysyła sygnału poprzeż HDMI
 
Do góry