HDMI media player

carllito

New member
SUMVISION CYCLONE MICRO

youtube.com/watch?v=zz4WLSOyAB0 ... (za malo postow brak mozliwosci dodawania linkow)

allegro.pl/hdmi-media-player-sumvison-micro-1080p-divx-mp3-i1342615827.html


Czy dzieki takiemu urzadzonku potrzebne jest tylko wejscie usb w TV i to zalatwia sprawe ogladania filmow z hdd ??

chodzi mi dokladnie o model w Sharp 46Le 700 ??:blagam:
 

cypisek_xl

Member
Bez reklam
SUMVISION CYCLONE MICRO

youtube.com/watch?v=zz4WLSOyAB0 ... (za malo postow brak mozliwosci dodawania linkow)

allegro.pl/hdmi-media-player-sumvison-micro-1080p-divx-mp3-i1342615827.html


Czy dzieki takiemu urzadzonku potrzebne jest tylko wejscie usb w TV i to zalatwia sprawe ogladania filmow z hdd ??

chodzi mi dokladnie o model w Sharp 46Le 700 ??:blagam:

Ten player ma USB ale do HDD i Pendrive. Do podłączenia się z TV jest: 1x HDMI 1.3 lub 1x Composite(A/V)

Załatwia ale odtwarzanie przy dość ograniczonym typie formatów (MPEG1/2/4 (MPG, VOB, AVI), DivX(avi), XviD(avi). Upraszczając - lista odtwarzanych plików podobnie jak odtwarzacz DVD z USB.
Nie wiem jakie masz oczekiwania ale zapomnij o filmach HD bowiem to dość skromne urządzenie.
 

carllito

New member
Rozumiem,

Dokladniej chodzi mi o to, ze mam dylemat z zakupem TV.
Rozważam dwie opcje:
Sharp LC-46Le700E ma full led - polecil mi go Kiki
Sharp LC-46LU,X,810,820E nowy model bardziej medialny i dodany 4-ty pixel

tylko zalezalo by mi wlasnie na odtwazaniu z hdd przenosnego...
 

cypisek_xl

Member
Bez reklam
Nie wiem jakie formaty odtwarza ten Sharp multimedialny. Cięzko porównać.
Albo skup się teraz na TV a potem dokupisz HDD player - taki bardziej dostosowany dla Twoich potrzeb. Czyli masz dwie opcje.

Ps. Tak na marginesie Wiwa HD-100 za 199 zł. posiada zdecydowanie większe spektrum odtwarzania formatów. Jest to co prawda tuner DVB-T ale jest również HD playerem. To tak z tańszych rozwiązań.

Ps2. Różnica miedzy Wiwa HD-100 a Sumvision około 65 zł a dostajesz więcej formatów A/V, nagrywanie PVR, TimeShifting itp.[FONT=&quot] [/FONT]
 
Ostatnia edycja:

carllito

New member
Dzieki wielkie za uswiadomienie mnie w temacie. Wiec teraz tylko pozostaje wybrac TV z jak najlepszym obrazem 46'' do listy dołączyl samsung UE46C6500 i Qualia SONY KDL-46EX700, Toshiba 46SV685 (o ile cena nie jest zaporowa) pozdrawiam
 
Do góry