HDMI i SCART równoczesnie?

joker69

New member
Od wczoraj mam NBOX'a N'ki i okazało się że to badziewie podaje sygnał albo na HDMI (jeszcze z komunikatem błąd HDCP przy podlaczeniu do nowiutkiego TX-P42S10E) albo na SCART.
Do tej pory uzywalem tunera z 2 SCART - 1 na TV, 2-gi przez modulator przesylalem na TV do sypialni. Wyglada na to ze przy N-ce moge o tym zapomniec.
Pytanie - czy wszystkie tunery tak maja? (albo HDMI albo SCART?) Czy polsatowski ECHOSTAR działa podobnie?
 

yacek _b

New member
Od wczoraj mam NBOX'a N'ki i okazało się że to badziewie podaje sygnał albo na HDMI (jeszcze z komunikatem błąd HDCP przy podlaczeniu do nowiutkiego TX-P42S10E) albo na SCART.
Do tej pory uzywalem tunera z 2 SCART - 1 na TV, 2-gi przez modulator przesylalem na TV do sypialni. Wyglada na to ze przy N-ce moge o tym zapomniec.
Pytanie - czy wszystkie tunery tak maja? (albo HDMI albo SCART?) Czy polsatowski ECHOSTAR działa podobnie?

może nie mam platformy cyfrowej , ale kablówke UPC , ich dekoder Hd philips też podaje sygnał albo przez hdmi albo przez scart.
 
Ostatnia edycja:

vienna1980

Member
Bez reklam
Od wczoraj mam NBOX'a N'ki i okazało się że to badziewie podaje sygnał albo na HDMI (jeszcze z komunikatem błąd HDCP przy podlaczeniu do nowiutkiego TX-P42S10E) albo na SCART.
Do tej pory uzywalem tunera z 2 SCART - 1 na TV, 2-gi przez modulator przesylalem na TV do sypialni. Wyglada na to ze przy N-ce moge o tym zapomniec.
Pytanie - czy wszystkie tunery tak maja? (albo HDMI albo SCART?) Czy polsatowski ECHOSTAR działa podobnie?

Ten dekoder platformy "N" nie umożliwia jak większość dekoderów na rynku że możemy jednocześnie oglądać obraz na telewizorze poprzez złącze HDMI,nagrywać na magnetowid poprzez gniazdo scart-VCR i podawać sygnał na zewnętrzny modulator UHF ze złącza scart-TV.

W swojej kablówce posiadam Technisata HD K2 to on mi umożliwia że odbiór sygnału wyjściowego AV z dekodera dostępny jest równolegle na jego wszystkich wyjściach,a dekoder platformy "N" tego nam nie umożliwia i to jest jego wielkim minusem.Takich dekoderów jest bardzo mało na rynku jak ten "N-ki".

Z tego co się orientuje to Polsatowski "Echostar" tak nie działa jak dekoder "N-Ki".
 

JackS.

New member
Bez reklam
Od wczoraj mam NBOX'a N'ki i okazało się że to badziewie podaje sygnał albo na HDMI (jeszcze z komunikatem błąd HDCP przy podlaczeniu do nowiutkiego TX-P42S10E) albo na SCART.
Do tej pory uzywalem tunera z 2 SCART - 1 na TV, 2-gi przez modulator przesylalem na TV do sypialni. Wyglada na to ze przy N-ce moge o tym zapomniec.
Takie ustrojstwo rozwiązuje ten problem.
 

JackS.

New member
Bez reklam
A z jakiej racji ludzie mają płacić z własnej kieszeni za takie urządzenie i w dodatku dosyć drogie,niech lepiej udostępniają swoim abonentom lepsze dekodery,a nie ten szajc.
Platforma n jest nakierowana na klientów, który korzystają z nowocześniejszych niż kineskopowe telewizorów. Do każdego nboxa bezkosztowo możesz podpiąć sobie dwa telewizory HD (jeden pod HDMI, drugi pod YPbPr). W przypadku większości innych dekoderów HD taka operacja wymaga dokupienia splittera HDMI.

Dla tych co jako drugi telewizor mają telewizor kineskopowy n-ka do niedawna dodawała do każdego dekodera HD drugi dekoder gratis - tuner TNK, z którym twój odbiornik CRT czułby się dobrze.
 
Ostatnia edycja:
Do góry