hdmi-hdmi tv-pc jak wlaczyc obraz na dwa odbiorniki

Mateuszsz

New member
Witam połączyłem kablem hdmi hdmi telewizor (le40c650) z komputerem jak wlaczyc obraz na dwa odbiorniki. Nie mam takiego wyboru w ustawieniach albo nie widzę. Proszę o pomoc. Karta graficzna GeForce 8300. Windows XP.

W sumie nawet jak mam obraz na telewizorze to nie mam opcji przejscia na komp. Musze wyjmować kabel hdmi i uruchamiac kompa ponownie to wtedy jak wiadomo uruchamia sie na monitorze.
 

Mateuszsz

New member
Rzecz w tym ze nie mam takiej opcji mam do wybory tylko jeden odbiornik :-/ odinstalowałem sterowniki i zainstalowalem nowy i nadal to samo. Nie mam na liście wiecej niz jeden odbiornik. Jak obraz jest na teelwizorze to tylko mam telewizor jak obraz jest na monitorze to tylko monitor. Nie mam opcji przeskakiwania poniewaz widoczny jest tylko jeden.
 

Beherit_69

New member
Menu ekranu -> ustawienia -> identyfikuj. Oczywiście zarówno monitor jak i TV muszą byc odpalone.
połączenia: monitor - komp VGA/DVI, Tv - komp HDMI.
Powinno śmigać aż miło.
Pozdrawiam.
 

PeterMac

New member
Bez reklam
a wykrywa Ci oba urządzenia ?

Daj screen jak to tam masz, tutaj powinieneś mieć 2 wyświetlacze widziane, u mnie jest tylko jeden bo mam tylko monitor podpięty.
Spróbuj jeszcze opcje "Mojego monitora nie ma na liście..."

beztytuucyw.png
 
Ostatnia edycja:

Mateuszsz

New member
Wlasnie o to chodzi ze ja mam dokladnie tak:
http://ifotos.pl/img/1_awssnx.png

tyle ze teraz zrobilem screena jak jest odpiete HDMI a jak jest podpiete to jest identycznie tyylko zamiast monitora:"Samsung syncmaster" jest Samsung telewizor. Resetowałem już wiele razy i nie pomagało. Obraz widoczny jest tylko na HDMI nawet bez mozliwosci przeskoczenia na monitor. Zeby miec z powrotem na monitor to musze wył. kompa odpiac HDMI z kompa i odpalic kompa. Wtedy obraz wskakuje na monitor.
 
Do góry