HDMI Enhanced problem

Lukiusa24

New member
Witam wszystkich. Jestem od niedawna posiadaczem tv sony xbr75x940d i sony UHD bluray player ubp x800. Wszystko dziala jak trzeba do czasu gdy w ustawieniach hdmi dla portu 2 polaczonego z ubp 800 wybralem HDMI Enhanced . Po przejsciu na ubp800 obraz co pare minut blyskal na bialo a w prawym boku pokazala sie zielona linja od gury do dolu. Przestraszylem sie i zmienilem ustawienia hdmi na standard.wszystko wrucilo do normy. Cabel ktory urzywam do bluray to Audioquest pearl HDMI. 8ft nie wiem co robic . Prosze o rade. Nie zmieniac ustawien czy moze kabel zmienic??
 

Lukiusa24

New member
Wymienilem kabel na tanszy i problem zniknol.

Czy ktos.moze.mi doradzic jak.ustawicmtv zeby jak najladniej gral w hdr ?? I tak gra jak bajka no ale moze grac ladniej ???
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Wymienilem kabel na tanszy i problem zniknol.

Czy ktos.moze.mi doradzic jak.ustawicmtv zeby jak najladniej gral w hdr ?? I tak gra jak bajka no ale moze grac ladniej ???

Kolego tutaj na forum się wzajemnie szanujemy, dlatego bardzo Cię proszę, weź słownik naszego pięknego języka do ręki - to po pierwsze, a po drugie używaj spacji zamiast kropek.
 

Lukiusa24

New member
Dziekuje za szacunek . mam ustawiona klawiature angielsko dlatego tak pisze. To jak najlepiej ustawic ten tv bo widze ze kikt nie zna sie na moim tv . szkoda
 
Do góry