hdbt a btgigs,polishtracker,dvdseed

Hugo1985

New member
Jeśli jest taka możliwość to poproszę zaproszenie na któryś tracker z filmami w jakości HD. Obiecuję seedować.

Pozdrawiam.
 

marek86

New member
Witam
Mógłby mnie ktoś poczęstować zaproszeniem na tracker z filmami HD. Niema u mnie problemu ze seedowaniem :)
Dziękuje i Pozdrawiam
 

KABINIO

New member
Mieszkam w Londynie i posiadam internet 30 Mbps download i 8 Mbps upload. Jestem wielkim fanem filmow ale tylko w najlepszej jakosci. Dlatego bardzo prosilbyl o zaproszenie do hdbits.org albo bit-hdtv.com albo hd-torrents.org bardzo mi zalezy, Bede rowniez udostepnial materialy.

kabcio@yahoo.co.uk

1252484528.png
 
Ostatnia edycja:

Pfk

New member
Witam, ja również poszukuję usilnie zaproszonka na jakiś prywatny tracker, gdzie jest dużo kontentu HD. Stwierdziłem, że ściąganie filmów z amazon.co.uk bez PL wersji to bez sens, bo moja kobieta się tylko strasznie męczy xP Jeżeli byłaby taka możliwość...to super, dzięki wielkie!:) z uploadem nie będzie najmniejszego problemu:)

pochwatka.l@gmail.com
 

abart68

New member
A może zna ktoś dlaczego od paru dni zamiast PolishTracker pod jego adresem jest jakaś strona z laskami??

Przestała działać czy jest zlikwidowana. Jeżeli zna ktoś nowy adres to niech na Boga poda.

Ja mam od roku konto VIP i żadnego emaila z informacją o awarii nie dostałem
 

abart68

New member
Wielkie dzieki - teraz wiem czemu nie otrzymałem wiadomości bo od lat nie zmieniłem adresu email w profilu , jeszcze raz dzieki
 

Morfina90

New member
witam, miałby ktoś wysłać zaproszenie na btgigs albo hdbt ? mam konto na PT ratio mam dobre powżej 1,0 nigdy nie mam problemów z wysyłaniem a chciałbym mieć więcej filmów w HD bo mam 2 dyski po 2TB :) Jakby ktoś był tak miły to byłbym wdzięczny. Niestety nie mam zaproszenia na PT żeby się odwdzięczyć. Jakby była potrzeba mogę zrobić screen'a z kontem :) Pozdrawiam
Mail- Gonzo1990@gmail.com
 
Do góry