hdbt a btgigs,polishtracker,dvdseed

darekguma

New member
Bez reklam
Witam. Widzę że ciężko dostać zapka na hdbt a więc mam pytanie, czy na hdbt jest cos węcej niz na btgigs,polishtracker,dvdseed na tych trackerach mam konto, czy raczej wstawki się pokrywaja?. Dzięki. Pozdro.
 

brandt78

New member
Na HDBT co chwila jest otwarta rejestracja wiec nie jest az tak trudno...
Wstawki pokrywaja sie z innymi stronami, ale na HDBT jest masa filmow z polska sciezka dzwiekowa lub same polskie sciezki do wmuksowania - a to trudno znalesc gdzie indziej.
 

darekguma

New member
Bez reklam
Na HDBT co chwila jest otwarta rejestracja wiec nie jest az tak trudno...
Wstawki pokrywaja sie z innymi stronami, ale na HDBT jest masa filmow z polska sciezka dzwiekowa lub same polskie sciezki do wmuksowania - a to trudno znalesc gdzie indziej.
Dzięki za odp. Postaaram się wbić jak będzie otwarta rejestracja. Pozdro.
 

azbest84

New member
Witam,

To mój start w torrentach hd, więc nie mam jak udowodnić, że dużo będę wysyłał. Do tej pory korzystałem z torrenty.org i w pełni mi to wystarczało, ale teraz zakupiłem swój pierwszy projektor FULL HD i nagrywarkę BLURAY i chciałbym się nimi nacieszyć. Wiem, że jestem dużo gorszym kandydatem do zaproszenia, ale będę niesamowicie wdzięczny. Ewentualnie mógłbym zapłacić za takie zaproszenie w szczególności na stronę na której będą obrazy płyt z polskimi napisami- z tego co czytałem to najwięcej będzie na HDBT. Mój e-mail: azbest84@gmail.com
 

azbest84

New member
Hura. Dostałem już zaproszenie na hdbt.eu. Jesteście super. Teraz będę dbał o konto i zaczynał podróż w świecie torrentów hd. Jeszcze raz bardzo wam dziękuję.
 

j3ndr3k

New member
Witam, mam pytanie do użytkowników prywatnych trackerów torrentowych z filmami HD. Jak na razie wszystko ściągam przez rapideo.pl (nic mnie to nie kosztuje), mogę więc ściągać z maksymalną prędkością mojego łącza (25Mbit w UPC) z rapidshare i innych tego typu serwisów. Czy ściągając torrenty z prywatnego trackera transfery są podobne? Czy może jest dostępne dużo więcej filmów do ściągnięcia niż mogę znaleźć na pebie i tym podobnych serwisach? Jednym słowem, czy w moim przypadku warto się przerzucić na ściąganie filmów z torrentów? Pozdrawiam
 

VoytaS.tk

New member
Dodam tylko ze jesli chcecie sie utrzymac na PT to w pierwszym miesiacu musicie wyslac 20GB inaczej konto del, jesli nie jestescie wstanie wyseedowac takiej ilosci to albo kupcie box`a na pierwszy miesiac albo nie marnujcie zaproszenia.

Wyslalem jak narazie 1 zaproszenie dla : jgx

Pozostalo jeszcze 3 zaproszenia.
 

adamsdg2831

New member
Witam serdecznie wszystkich jestem tu nowy kupiłem toshibe 42 jest to muj pierwszy tv lcd wiec dopiero wchodze w temat fullhd wiec bardzo bym prosił o zaproszenie do hdbt.eu mam neta z upc 30mb kompa mam wlączonego 24h wiec nie mam problemu z sedowaniem bardzo prosze na adamsdg2831@gmail.com pozdrawim i z gory dziekuję prosze o odp.
 
Do góry